Eventsمناسبت هاپادکست ها
Loader
Find Us
آگهی

تیم های جستجو در محل سقوط ایرباس آلمانی در فرانسه

تیم های جستجو در محل سقوط ایرباس آلمانی در فرانسه
Copyright 
نگارش از Euronews
تاریخ انتشار
هم‌رسانی این مطلبنظرها
هم‌رسانی این مطلبClose Button

تیم های جستجو با هلی کوپترها به محل سقوط هواپیمای مسافربری آلمانی در کوه های آلپ بین دو شهر دین لِبَن و بارسلونت در جنوب فرانسه شتافته اند. عملیات

آگهی

تیم های جستجو با هلی کوپترها به محل سقوط هواپیمای مسافربری آلمانی در کوه های آلپ بین دو شهر دین لِبَن و بارسلونت در جنوب فرانسه شتافته اند.

عملیات جستجو نه برای یافتنِ معجزه آسای جان بدر برده ای از این حادثه تراژیک بلکه برای آغاز تحقیقات و شناسایی بقایای اجساد ۱۵۰ قربانی است.

پیئر هنری برانده، سخنگوی وزارت کشور فرانسه می گوید: «بیش از ۶۰۰ مرد و زن پلیس، ژاندارمری، آتش نشان، گروه های پزشکی و تحقیق و بازرسی در محل حضور دارند، محدوده محل سقوط تحت محافظت و مراقبت قرار گرفته است تا خللی به کار تحقیقات و بازرسی و بررسی وارد نشود و گروه ها بخاطر شیب بسیار تند محل سقوط هواپیما، بتوانند کار خود را بدرستی انجام دهند.»

ایرباس ۳۲۰ دیروز سه شنبه از بارسلون اسپانیا اوج گرفت و در نزدیکی دین لِبَن فرانسه از صفحه رادارها محو شد و هرگز به مقصدش در دوسلدورف آلمان نرسید.

سقوط این هواپیما بقدری شدید بوده است که از آسمان تکه پاره های آن به برگه ها و کاغذهای پراکنده در دامنه پرشیب کوه می ماند تا قطعات فلزی و بال و صندلی یا دیگر اجزای قابل تشخیص هواپیما.

با این وجود یکی از دو جعبه سیاه هواپیما پیدا و به پاریس فرستاده شده است.

خبرنگار یورونیوز از نزدیکی محل سقوط هواپیما می گوید: «با ادامه کار تیم های جستجو در صبح امروز، مسئولان در اینجا در سن لز آلپ با چالش استقبال از خانوده های قربانیان این حادثه روبرو خواهند بود و بعد از آن رهبران سه کشور وارد خواهند شد، فرانسوا اولاند، مرکل و ماریانو راخوی.»

هم‌رسانی این مطلبنظرها

مطالب مرتبط

ساکنان سین لز آلپ از شواهد خود در مورد سقوط هواپیمای ایرباس می گویند

نظر کارشناس و خلبان سابق در خصوص سقوط ایرباس در فرانسه

سقوط یک فروند هواپیمای مسافربری با ۱۵۰ سرنشین در جنوب فرانسه