Eventsمناسبت هاپادکست ها
Loader
ما را پیدا کنید
آگهی

ساکنان سین لز آلپ از شواهد خود در مورد سقوط هواپیمای ایرباس می گویند

ساکنان سین لز آلپ از شواهد خود در مورد سقوط هواپیمای ایرباس می گویند
Copyright 
نگارش از Euronews
تاریخ انتشار
هم‌رسانی این مطلبنظرها
هم‌رسانی این مطلبClose Button

سقوط هواپیمای ایرباس «ای ۳۲۰» حامل ۱۵۰ مسافر در کوه های آلپ در جنوب شرق فرانسه ساکنان شهر سین لز آلپ در نزدیکی محل وقوع حادثه را در شوک فرو برده است

آگهی

سقوط هواپیمای ایرباس «ای ۳۲۰» حامل ۱۵۰ مسافر در کوه های آلپ در جنوب شرق فرانسه ساکنان شهر سین لز آلپ در نزدیکی محل وقوع حادثه را در شوک فرو برده است.

اگر ساکنان بارسلونت خود شاهد این حادثه بودند، اهالی سین لز آلپ از طریق رسانه های اجتماعی در جریان خبر سقوط هواپیمای مسافربری شرکت جرمن وینگز قرار گرفتند.

در کافه ای در این شهر، یکی از ساکنان شهر شیوه اطلاع یافتن از این حادثه را چنین شرح می دهد: «ابتدا در صفحه فیسبوکم متوجه این سانحه شدم. خبر سقوط ایرباس را دیدم. باورم نمی شد. فکر کردم اشتباهی صورت گرفته یا شوخی بوده. بعد تلویزیون را روشن کردم و دیدم که این حادثه رخ داده است. به سختی می شد باور کرد.»

یکی دیگر از ساکنان محلی نیز آسمان شهر را محل عبور هواپیماهای زیادی می داند و از اینرو اگر دودی هم در آسمان دیده شده سوالی برای او مطرح نشده است.

سین لز آلپ هم اکنون به مرکز عملیات تحقیق و امدادرسانی این حادثه مرگبار تبدیل شده است.

در همراهی با گروه های امداد و تحقیق، ساکنان این شهر نیز آمادگی خود برای پذیرایی از خانواده های قربانیان که از آلمان، اسپانیا و دیگر کشورها به محل اعزام شده یا می شوند اعلام کرده اند.

هم‌رسانی این مطلبنظرها

مطالب مرتبط

پلیس اسپانیا یک شبکه خرید اجزای پهپادهای انتحاری مرتبط با حزب‌الله را متلاشی کرد

محبوب‌ترین نام‌ها برای نوزادان در کشورهای اروپایی چه هستند؟

واژگونی مورب یک دستگاه اتوبوس در دهانه تونلی در بارسلون؛ مسافری کشته نشد