ساکنان سین لز آلپ از شواهد خود در مورد سقوط هواپیمای ایرباس می گویند

ساکنان سین لز آلپ از شواهد خود در مورد سقوط هواپیمای ایرباس می گویند
نگارش از Euronews
هم‌رسانی این مطلبنظرها
هم‌رسانی این مطلبClose Button

سقوط هواپیمای ایرباس «ای ۳۲۰» حامل ۱۵۰ مسافر در کوه های آلپ در جنوب شرق فرانسه ساکنان شهر سین لز آلپ در نزدیکی محل وقوع حادثه را در شوک فرو برده است

آگهی

سقوط هواپیمای ایرباس «ای ۳۲۰» حامل ۱۵۰ مسافر در کوه های آلپ در جنوب شرق فرانسه ساکنان شهر سین لز آلپ در نزدیکی محل وقوع حادثه را در شوک فرو برده است.

اگر ساکنان بارسلونت خود شاهد این حادثه بودند، اهالی سین لز آلپ از طریق رسانه های اجتماعی در جریان خبر سقوط هواپیمای مسافربری شرکت جرمن وینگز قرار گرفتند.

در کافه ای در این شهر، یکی از ساکنان شهر شیوه اطلاع یافتن از این حادثه را چنین شرح می دهد: «ابتدا در صفحه فیسبوکم متوجه این سانحه شدم. خبر سقوط ایرباس را دیدم. باورم نمی شد. فکر کردم اشتباهی صورت گرفته یا شوخی بوده. بعد تلویزیون را روشن کردم و دیدم که این حادثه رخ داده است. به سختی می شد باور کرد.»

یکی دیگر از ساکنان محلی نیز آسمان شهر را محل عبور هواپیماهای زیادی می داند و از اینرو اگر دودی هم در آسمان دیده شده سوالی برای او مطرح نشده است.

سین لز آلپ هم اکنون به مرکز عملیات تحقیق و امدادرسانی این حادثه مرگبار تبدیل شده است.

در همراهی با گروه های امداد و تحقیق، ساکنان این شهر نیز آمادگی خود برای پذیرایی از خانواده های قربانیان که از آلمان، اسپانیا و دیگر کشورها به محل اعزام شده یا می شوند اعلام کرده اند.

هم‌رسانی این مطلبنظرها

مطالب مرتبط

پاریس قرارداد ساخت نسل جدید جت جنگنده اروپایی را تایید کرد

حمله انتحاری به وزارت کشور ترکیه؛ آنکارا به تلافی مواضع شورشیان کُرد در شمال عراق را هدف گرفت

ویدئو؛ صدها نفر به مناسبت ششمین سالگرد همه‌پرسی استقلال کاتالونیا در بارسلون تظاهرات کردند