Eventsمناسبت هاپادکست ها
Loader
ما را پیدا کنید
آگهی

مشاهدات عینی ساکنان نزدیک به محل وقوع سانحه هوایی روز سه شنبه

مشاهدات عینی ساکنان نزدیک به محل وقوع سانحه هوایی روز سه شنبه
Copyright 
نگارش از Euronews
تاریخ انتشار
هم‌رسانی این مطلبنظرها
هم‌رسانی این مطلبClose Button

بارسلونت شهری در جنوب فرانسه که سانحه هوایی روز سه شنبه در نزدیکی آنجا به وقوع پیوست. ساکنان این منطفه از مشاهدات خود قبل از سقوط هواپیمای ایرباس

آگهی

بارسلونت شهری در جنوب فرانسه که سانحه هوایی روز سه شنبه در نزدیکی آنجا به وقوع پیوست. ساکنان این منطفه از مشاهدات خود قبل از سقوط هواپیمای ایرباس شرکت هوایی ژرمن وینگز سخن گفته اند. از دود سیاه و غلیظی که در کوهستان پراکنده شد و از صدای مهیبی که در ارتفاعات آلپ طنین انداز شد. از ارتفاع بسیار پایین هواپیما و اینکه همه چیز از دید آنها غیر عادی بود.

یکی از ساکنان این شهر می گوید: “من هواپیما را دیدم که در امتداد شیب کوهستان و در ارتفاع پایین پروار می کرد. در این لحظه متوجه شدم که نمی تواند خیلی بیشتر از اینجا دور شود.”

یکی دیگر از شاهدان زنی است که هنگام وقوع سانحه در ایوان خانه اش صدای مهیبی را شنید: “طنین بسیار بلند صدای موتور هواپیما را از کوه های پشت شنیدم و بعد صدای مهیبی که شبیه انفجار دینامیت بود. درست مثل دینامیت هایی که برای مهار بهمن در کوهستان منفجر می کنند.”

یکی دیگر از ساکنین می گوید: “مشغول اره کردن قطعات چوب بودیم که ناگهان صدای وحشتناکی شنیده شد بلافاصله همه گفتند که هواپیما زمین خورده است. بعدش هم دود غلیظی به هوا برخاست.”

و در نهایت ارتقاعات آلپ در جنوب فرانسه که روز سه شنبه شاهد سانحه هوایی غم بار دیگری بود که طی آن یکصد و چهل و چهار مسافراز جمله دو نوزاد و شانزده نوجوان دانش آموز به همراه شش خدمه پرواز جان خود را از دست دادند. مبدا این پرواز شهر بارسلون در اسپانیا بود و مقصدش شهر دوسلدورف در آلمان.

هم‌رسانی این مطلبنظرها

مطالب مرتبط

حمله داعش در روسیه، احضار تاجیک‌ها در فرانسه؛ تروریسم اسلامی مهم‌ترین دغدغه پاریس پیش از المپیک است

حمله با چاقو به مامور پلیس در شانزلیزه پاریس

توهین‌های نژادپرستانه علیه ستارگان آفریقایی‌تبار فرانسوی؛فدراسیون فوتبال فرانسه به فیفا شکایت می‌کند