Eventsمناسبت ها
Loader

Find Us

FlipboardInstagramLinkedinTelegram
Apple storeGoogle Play store
آگهی

انجام عملیات ویژه علیه آمران حمله به موزه باردو در تونس

انجام عملیات ویژه علیه آمران حمله به موزه باردو در تونس
Copyright 
نگارش از Euronews
هم‌رسانی این مطلبنظرها
هم‌رسانی این مطلبClose Button

دولت تونس دستور داده است تا تدابیر امنیتی ویژه ای علیه حملات تروریستی در این کشور ایجاد شود. این تصمیم دولت تونس در پی حمله روز چهارشنبه دو مرد مسلح

آگهی

دولت تونس دستور داده است تا تدابیر امنیتی ویژه ای علیه حملات تروریستی در این کشور ایجاد شود. این تصمیم دولت تونس در پی حمله روز چهارشنبه دو مرد مسلح به موزه باردو گرفته می شود. داعش مسئولیت این حملات را که منجر به کشته شدن ۲۳ نفر شده را بر عهده گرفته است.

دولت تونس تاکنون ۹ نفر در جریان این حمله بازداشت کرده است و نیروهای نظامی این کشور در شهر های مختلف به حالت آماده باش درآمده اند. نخست وزیری تونس از عملیات ویژه نیروهای این کشور علیه تروریسم و عاملان این حمله می گوید: “عملیات ویژه ای علیه تروریستها در جریان است. ما پیشرفت زیادی کرده ایم، صادقانه می گویم. اما ترجیح می دهم تا پایان عملیات و سکوت کنم و سپس از نتیجه آن را بطور دقیق برایتان شرح خواهیم داد.”

در این حمله ۲۰ گردشگر خارجی جانشان را از دست دادند. در میان قربانیان نام یکی از نیروهای پلیس تونس نیز دیده می شود و روز پنجشنبه دولت تونس در مراسمی رسمی پیکر ایمن مرجان، نیروی پلیس جان باخته در این حمله را به خاک سپرد.

هم‌رسانی این مطلبنظرها

مطالب مرتبط

«من باردو هستم»؛ همبستگی بین المللی برای تونس

حمله خونین تونس؛ انتخاب سخت پدری برای نجات پسر و همسرش

جوانان تونسی به استخدام داعش در می آیند