Eventsمناسبت ها
Loader

Find Us

FlipboardInstagramLinkedinTelegram
Apple storeGoogle Play store
آگهی

مصر؛ کنفرانس بین المللی برای جذب سرمایه گذاری

مصر؛ کنفرانس بین المللی برای جذب سرمایه گذاری
Copyright 
نگارش از Euronews
هم‌رسانی این مطلبنظرها
هم‌رسانی این مطلبClose Button

یک کنفرانس بین المللی با هدف جذب سرمایه گذاری روز جمعه در شرم الشیخ مصر آغاز به کار کرد. در جریان این کنفرانس که سران و مسوولان بسیاری از کشورها در

آگهی

یک کنفرانس بین المللی با هدف جذب سرمایه گذاری روز جمعه در شرم الشیخ مصر آغاز به کار کرد.

در جریان این کنفرانس که سران و مسوولان بسیاری از کشورها در آن شرکت داشتند، کشورهای عربی حوزه خلیج فارس متعهد شدند که ۱۲ میلیارد دلار از طریق سرمایه گذاری و سپرده گذاری در بانک های مصر، به این کشور کمک کنند. مصر امیداور است که این کنفرانس تصویر مثبتی از ثبات در کشور و بهبود اعتماد سرمایه گذاران را انعکاس دهد و همچنین به امضای بیش از ۲۰ میلیارد دلار قرارداد اقتصادی منجر شود.

آلو اوگان، سفیر ساحل عاج در مصر می گوید: «امیدواریم که از طریق این کنفرانس بهترین شرایط برای مصر ایجاد شود که به کشوری مهم و به اندازه کافی قوی تبدیل شود که بتواند نقشش را در آفریقا ایفا کند.»

عمر الکهکی از تجار مصری نیز می گوید: «این کنفرانس اعتماد به نفس زیادی به ما می دهد که در مصر واقعا به آن نیاز داریم و منتظریم و آرزومندیم که همه این وعده ها و برنامه در عمل تحقیق پیدا کند.»

محمد شیخ ابراهیم، خبرنگار یورونیوز از محل برگزاری کنفرانس می گوید: «مصر امید زیادی به این کنفرانس دارد و بسیاری از حاضران در این کنفرانس با توجه به تعداد زیادی از پروژه های اقتصادی پیشنهادی و همچنین تعداد کشورهایی که مشارکت کرده اند، آنرا نوعی «انقلاب اقتصادی» توصیف می کنند.»

هم‌رسانی این مطلبنظرها

مطالب مرتبط

عبدالفتاح سیسی برای سومین‌بار سوگند ریاست‌جمهوری یاد کرد

پیمان ۴۰ ساله کمپ دیوید؛ اگر مصر تهدید به لغو توافقنامه صلح با اسرائیل را عملی کند چه می‌شود؟

توزیع آرد در بین رای‌دهندگان؛ چالش‌های سیسی برای سومین پیروزی در انتخابات مصر کدامند؟