Eventsمناسبت هاپادکست ها
Loader
Find Us
آگهی

اعطای مدال بهترین کارآموز نجاری فرانسه به مهاجر غیرقانونی آلبانیایی

اعطای مدال بهترین کارآموز نجاری فرانسه به مهاجر غیرقانونی آلبانیایی
Copyright 
نگارش از Euronews
تاریخ انتشار
هم‌رسانی این مطلبنظرها
هم‌رسانی این مطلبClose Button

آرماندو کوری، جوان آلبانیایی، که از سه سال پیش بطور غیرقانونی در فرانسه زندگی می کند، موفق به دریافت مدال بهترین کارآموز نجاری در این کشور شد. او که

آگهی

آرماندو کوری، جوان آلبانیایی، که از سه سال پیش بطور غیرقانونی در فرانسه زندگی می کند، موفق به دریافت مدال بهترین کارآموز نجاری در این کشور شد.

او که در ابتدا بدلیل نداشتن کارت اقامت، به این مراسم دعوت نشده بود، گفت: “اگر اراده و شجاعت داشته باشیم به هر چیزی که بخواهیم می رسیم. کارفرمای من وقتی عزم من را دید تصمیم به استخدام من گرفت و الا اکنون نمی توانستم فرانسه صحبت کنم.”

ژرار لارشه، رییس سنای فرانسه هم که در ابتدا از دعوت از این جوان نوزده ساله آلبانیایی، سرباز زده بود، نهایتا او را به این مراسم که در سنا برگزار شد دعوت کرد.

او در این باره می گوید: “من پس از بررسی پرونده ، وزارت کشور را از آن مطلع کرده و تصمیم گرفتم این جوان را دعوت کنم. زیرا او نماد موفقیت است. او مورد حمایت استادان خود قرار گرفته بود. بهترین کارگر فرانسه باید از یک سری ارزشها برخوردار باشد.” این جوان آلبانیایی که وزارت کشور فرانسه با اعطای یک اقامت سه ماهه به او موافقت کرده، پس از تماشای تزیین کاریهای صورت گرفته در کاخ سنای فرانسه، گفت که امیدوار است او هم بتواند در آینده چنین کارهایی را انجام دهد.

هم‌رسانی این مطلبنظرها

مطالب مرتبط

اسرائیلی‌ها از ورود به نمایشگاه تسلیحاتی پاریس منع شدند

بزرگترین اردوگاه نظامی در فرانسه از زمان جنگ جهانی تاکنون برای تأمین امنیت المپیک ساخته می‌شود

حلقه‌های پنج رنگ المپیک روی برج ایفل نصب شدند