دوست دختر نمتسوف به اوکراین بازگشت

دوست دختر نمتسوف به اوکراین بازگشت
نگارش از Euronews
هم‌رسانی این مطلبنظرها
هم‌رسانی این مطلبClose Button

دوست دختر اوکراینی بوریس نمتسوف، سیاستمدار مقتول روس سرانجام مسکو را به قصد کی یف ترک کرد. پیش تر از خروج آنا دوریتسکایا، مدل 23 ساله که هنگام

آگهی

دوست دختر اوکراینی بوریس نمتسوف، سیاستمدار مقتول روس سرانجام مسکو را به قصد کی یف ترک کرد.

پیش تر از خروج آنا دوریتسکایا، مدل 23 ساله که هنگام سوءقصد به جان نمتسوف همراه وی بود ممانعت به عمل می آمد.

وادیم پروخروف، وکیل مدافع وی گفت: «من می توانم به عنوان وکیل اش اعلام کنم که آنا دوریتسکایا با بازرسان روس همکاری کامل کرده است. همکاری با کمیته تحقیق روسیه سه روز به طول انجامیده است. او درخصوص ساعات آخری که با بوریس سر کرده بود اطلاعت جامعی ارایه کرده است.»

آنا دوریتسکایا پس از هفت ساعت بازجویی و گذشت سه روز از این قتل روز دوشنبه به تلویزیون دوژد، که تنها رسانه تصویری لیبرال روسیه محسوب می شود گفت: «وقتی که برگشتم تنها یک خودرو با رنگی روشن را دیدم ولی حتی متوجه نوع خودرو یا شماره پلاک آن نشدم.»

یکی از تلویزیون های دولتی روسیه در مسکو تصویری را پخش کرده که یک دستگاه کامیون را همزمان با این قتل در برابر محل رویداد و در حالی که دید دوربین مدار بسته خیابان را مسدود کرده است نشان می دهد. این کامیون بلافاصله پس از وقوع قتل، به آرامی آغاز به حرکت می کند.

محل این رویداد که در حوالی کاخ کرملین است، یکی از امن ترین مناطق مسکو محسوب می شود و توسط دوربین های مدار بسته زیر نظر است. از زمان وقوع این قتل تاکنون هیچ مظنونی بازداشت نشده است.

هم‌رسانی این مطلبنظرها

مطالب مرتبط

روسیه زیرساخت‌های نظامی اوکراین را با موشک‌های کروز هدف قرار داد

پوتین: بریکس می‌تواند به راه حل سیاسی مناقشه غزه کمک کند

نوه‌ شارل دوگل با طرح ادعای «شکست غرب» در جنگ اوکراین به دنبال کسب تابعیت روسیه است