رقابت تنگاتنگ فنینگر و مازه در اسکی آلپاین

رقابت تنگاتنگ فنینگر و مازه در اسکی آلپاین
Copyright 
نگارش از Euronews
هم‌رسانی این مطلبنظرها
هم‌رسانی این مطلبClose Button

آنا فنینگر روز دوشنبه در ماده سوپرجی به پیروزی رسید. این دومین پیروزی اسکی باز اتریشی در ارتفاعات بانسکو بلغارستان طی دو روز اخیر است. فنینگر باوجود

آگهی

آنا فنینگر روز دوشنبه در ماده سوپرجی به پیروزی رسید. این دومین پیروزی اسکی باز اتریشی در ارتفاعات بانسکو بلغارستان طی دو روز اخیر است. فنینگر باوجود یک اشتباه کوچک در ابتدای مسابقه موفق شد پیست بانسکو را در ۱ دقیقه و ۱۴ ثانیه و ۵۹ صدم ثانیه به پایان رساند.

او ۱۶ صدم ثانیه زودتر از تینا مازه اسلونیایی از خط پایان گذشت و با کسب این قهرمانی که سومین عنوان قهرمانی او در چهار مسابقه اخیر از رشته مسابقات جام جهانی است گامی دیگر به صدر جدول کلی نزدیک شد. تینا مازه که روز دوشنبه به جایگاه دوم قناعت کند در حال حاضر با تنها ۴۴ امتیاز بیشتر از او صدرنشین جدول کلی است.

فنینگر که مانند مازه قهرمانی جهان در ماده سوپرجی را در کارنامه خود دارد، در پایان مسابقه روز دوشنبه اذعان داشت که مازه همچنان بخت نخست قهرمانی است ولی تا پایان فصل هنوز سه هفته باقی است و همه چیز ممکن است.

اسکی باز اتریشی با این پیروزی موفق شد گوی صدرنشین در ماده سوپرجی را از لیندسی وون آمریکایی برباید و بار دیگر ثابت کند که در پایان فصل به راستی حریفی خطرناک است.

تینا مازه، آنا فنینگر و لیندسی وون در سه هفته آینده در هشت مرحله از جمله دو ماده مارپیچ کوچک به رقابت خواهند پرداخت تا تکلیف قهرمان فصل مشخص شود.

هم‌رسانی این مطلبنظرها

مطالب مرتبط

پرچمدار کاروان ایران اولین «دوپینگی» المپیک پکن؛ ادامه تمرین ستاره ۱۵ساله روس با جود تست مثبت

پایان مسابقات جهانی کوهنوردی با اسکی در سوئیس با معرفی تیم های برگزیده

اسکی آلپاین؛ گوی بلورین اسلالوم مردان در دستان مارسل هیرشر