اوباما: آمریکا در کنار مردم فرانسه می ماند

اوباما: آمریکا در کنار مردم فرانسه می ماند
نگارش از Euronews
هم‌رسانی این مطلبنظرها
هم‌رسانی این مطلبClose Button

با پایان خونین حوادث پاریس، در آنسوی اقیانوس اطلس و در واشنگتن اعضای مجلس نمایندگان آمریکا برای قربانیان این حوادث ادای احترام کردند. باراک اوباما،

آگهی

با پایان خونین حوادث پاریس، در آنسوی اقیانوس اطلس و در واشنگتن اعضای مجلس نمایندگان آمریکا برای قربانیان این حوادث ادای احترام کردند.

باراک اوباما، رئیس جمهوری آمریکا نیز یک روز پس از حضور در سفارت فرانسه در واشنگتن و امضای دفتر یابود کشته شدگان حادثه شارلی ابدو، بار دیگر روز جمعه با مردم فرانسه ابراز همدردی کرد و گفت: «می خواهم مردم فرانسه بدانند که ایالات متحده آمریکا امروز در کنار آنهاست و فردا در کنار آنها خواهد بود. فکر و ذکر ما با خانواده های آسیب دیدگان حوادث اخیر است. ما به همراه شما در عزای قربانیان این حوادث هستیم و در کنار شما برای دفاع از ارزش های خود مبارزه می کنیم. ارزش هایی جهانی که در آنها مشترک هستیم و ما را همچون دوستان و متحدان به یکدیگر پیوند می زند.»

از سوی دیگر وزارت خارجه آمریکا روز جمعه ضمن ابراز نگرانی از امنیت اتباع آمریکایی در خارج از کشور از آنها خواست تا با توجه به ادامه حملات شبه نظامیان اسلامگرا، هشیاری خود را نسبت به موارد امنیتی بالا ببرند.

هم‌رسانی این مطلبنظرها

مطالب مرتبط

شکایت از ۳ مقام امنیتی جمهوری اسلامی در فرانسه به اتهام «تهدید به مرگ» ثبت شد

وزیر کشور فرانسه: «تروریسم اسلام‌گرای سنی» اصلی‌ترین خطر برای اروپاست

مایکروسافت: ایران پشت حمله هکرها به وبسایت شارلی ابدو است