Eventsمناسبت هاپادکست ها
Loader
ما را پیدا کنید
آگهی

اوباما: آمریکا در کنار مردم فرانسه می ماند

اوباما: آمریکا در کنار مردم فرانسه می ماند
Copyright 
نگارش از Euronews
تاریخ انتشار
هم‌رسانی این مطلبنظرها
هم‌رسانی این مطلبClose Button

با پایان خونین حوادث پاریس، در آنسوی اقیانوس اطلس و در واشنگتن اعضای مجلس نمایندگان آمریکا برای قربانیان این حوادث ادای احترام کردند. باراک اوباما،

آگهی

با پایان خونین حوادث پاریس، در آنسوی اقیانوس اطلس و در واشنگتن اعضای مجلس نمایندگان آمریکا برای قربانیان این حوادث ادای احترام کردند.

باراک اوباما، رئیس جمهوری آمریکا نیز یک روز پس از حضور در سفارت فرانسه در واشنگتن و امضای دفتر یابود کشته شدگان حادثه شارلی ابدو، بار دیگر روز جمعه با مردم فرانسه ابراز همدردی کرد و گفت: «می خواهم مردم فرانسه بدانند که ایالات متحده آمریکا امروز در کنار آنهاست و فردا در کنار آنها خواهد بود. فکر و ذکر ما با خانواده های آسیب دیدگان حوادث اخیر است. ما به همراه شما در عزای قربانیان این حوادث هستیم و در کنار شما برای دفاع از ارزش های خود مبارزه می کنیم. ارزش هایی جهانی که در آنها مشترک هستیم و ما را همچون دوستان و متحدان به یکدیگر پیوند می زند.»

از سوی دیگر وزارت خارجه آمریکا روز جمعه ضمن ابراز نگرانی از امنیت اتباع آمریکایی در خارج از کشور از آنها خواست تا با توجه به ادامه حملات شبه نظامیان اسلامگرا، هشیاری خود را نسبت به موارد امنیتی بالا ببرند.

هم‌رسانی این مطلبنظرها

مطالب مرتبط

در گرماگرم افزایش تنش‌ها در خاورمیانه، فرانسه امنیت شب تحویل سال نوی المپیکی را تشدید می‌کند

جزئیات حمله پاریس؛ تحقیقات آلمان و فرانسه در مورد چاقوکشی آرمان رجب‌پور و قصور روانپزشکی

افشای هویت عامل حمله مرگبار در پاریس؛ «آرمان رجب‌پور میاندوآب» کیست؟