Eventsمناسبت ها
Loader

Find Us

FlipboardInstagramLinkedinTelegram
Apple storeGoogle Play store
آگهی

بازگشت آرامش به دمارتن پس از پایان تعقیب و گریز مظنونان حادثه شارلی ابدو

بازگشت آرامش به دمارتن پس از پایان تعقیب و گریز مظنونان حادثه شارلی ابدو
Copyright 
نگارش از Euronews
هم‌رسانی این مطلبنظرها
هم‌رسانی این مطلبClose Button

تعقیب و گریز مظنونان اصلی تیراندازی های مرگبار روز چهارشنبه در دفتر نشریه شارلی ابدو سرانجام عصر روز جمعه و با کشته شدن برادران کواشی در جریان درگیری

آگهی

تعقیب و گریز مظنونان اصلی تیراندازی های مرگبار روز چهارشنبه در دفتر نشریه شارلی ابدو سرانجام عصر روز جمعه و با کشته شدن برادران کواشی در جریان درگیری با پلیس در روستای دَمارتن انگوئل پایان یافت. آنها اعلام کرده بودند که اجازه نخواهند داد پلیس آنها را زنده دستگیر کند.

مردی که تصور می شد در داخل ساختمان چاپخانه محل اختفای برادران کواشی توسط آنها گروگان گرفته شده، نیز بدون آنکه آنها متوجه باشند جایی مخفی شده بود و به او آسیبی نرسیده است.

مونیک داگوبرت، مالک یک فروشگاه که این مرد را می شناسد از زنده بودن او خوشحال است و گفت: «وقتی فهمیدیم که گروگانگیری پایان یافته خوشحال شدیم و پیامکی به او و همسرش فرستادیم و خواستیم به محض این که توانست از خودش به ما خبر بدهد. همه چیز خوب تمام شد.»

پایان این موضوع آرامش را به این روستا بازگرداند همانطور که برنارد کورنی، از شورای شهر سن اه مارن گفت: « من بار دیگر آرامش و آسودگی خاطر خود و ساکنان این منطقه را اعلام می کنم. برای اینکه این حادثه در منطقه ای پرجمعیت رخ داد. جایی که به خاطر وجود یک مدرسه راهنمایی بچه ها در آن رفت و آمد می کردند. شرکتی را که این دو برادر واردش شده بودند به خوبی می شناسم. مدیر آن را می شناسم. حالا که این موضوع تمام شده احساس آرامش می کنیم.»

فرانسه از روز چهارشنبه و پس از حمله این دو مهاجم به دفتر مجله شارلی ابدو در پاریس که به کشته شدن ۱۲ تن انجامید، در شوک فرو رفته و لحظات سختی را گذرانده است و همانطور که حبر نگار یورونیوز می گوید: «تعقیب و گریز پلیس و مظنونان در دمارتن پایان یافت اما زخم ناشی از حادثه شارلی ابدو بر روح و پیکر فرانسه باقی مانده و زمان لازم است تا التیام یابد.»

هم‌رسانی این مطلبنظرها

مطالب مرتبط

در گرماگرم افزایش تنش‌ها در خاورمیانه، فرانسه امنیت شب تحویل سال نوی المپیکی را تشدید می‌کند

جزئیات حمله پاریس؛ تحقیقات آلمان و فرانسه در مورد چاقوکشی آرمان رجب‌پور و قصور روانپزشکی

افشای هویت عامل حمله مرگبار در پاریس؛ «آرمان رجب‌پور میاندوآب» کیست؟