Eventsمناسبت هاپادکست ها
Loader
Find Us
آگهی

درخشش عطیه و باره دا در رالی داکار

درخشش عطیه و باره دا در رالی داکار
Copyright 
نگارش از Euronews
تاریخ انتشار
هم‌رسانی این مطلبنظرها
هم‌رسانی این مطلبClose Button

قهرمانی مرحله دوم رقابتهای رالی داکار در قسمت موتور، به تیم هوندا رسید. جوان باره دای اسپانیایی در مسیر ویژه 518 کیلومتری مسابقه عالی ظاهر شد و با

آگهی

قهرمانی مرحله دوم رقابتهای رالی داکار در قسمت موتور، به تیم هوندا رسید. جوان باره دای اسپانیایی در مسیر ویژه 518 کیلومتری مسابقه عالی ظاهر شد و با شش دقیقه و 13 ثانیه اختلاف نسبت به همتیمی اش، پائولو گونسالوش پرتغالی و 9 دقیقه و 16 ثانیه اختلاف با روبن فاریا، از تیم «کی تی ام» از خط پایان گذشت و علاوه بر فتح مرحله دوم، صدر جدول عمومی رده بندی را نیز در اختیار گرفت. مارک کوما، مدافع عنوان قهرمانی در مرحله دوم هشتم شد. اما سامی ساندرلند، فاتح مرحله اول در این مرحله جایی در بین پنجاه موتور سوار برتر پیدا نکرد.

اما رالی اتومبیل، با برتری ناصرعطیه همراه شد. این راننده قطری با بیش از هشت دقیقه اختلاف نسبت به دو راننده تویوتا، ژینیل دو ویلیر از آفریقای جنوبی و برنارد تن برینکه از هلند از خط پایان گذشت. این عضو تیم مینی در حالی در صدر جدول عمومی رده بندی قرار گرفت که مرحله اول این رقابتها را هم بعنوان نفر اول به پایان رسانده بود، اما رعایت نکردن سرعت مجاز، موجب بحساب نیامدن پیروزی نخستش شد.

هم‌رسانی این مطلبنظرها

مطالب مرتبط

بهای بلیط‌‌های دیدار دوستانه آرژانتین و استرالیا اعلام شد؛ ۶۳۰ یورو برای دیدن مسی در چین

پایان جام جهانی ۲۰۲۲ قطر و رکوردهایی که جا به جا شد؛ واکنش‌ها به قهرمانی مسی و آرژانتین

روز نخست مرحله حذفی جام جهانی ۲۰۲۲؛ هلند و آرژانتین گرفتار شگفتی نشدند