Eventsمناسبت هاپادکست ها
Loader
ما را پیدا کنید
آگهی

اجساد دو سرنشین هواپیمای ایرآسیا به صندلی هایشان بسته شده بود

اجساد دو سرنشین هواپیمای ایرآسیا به صندلی هایشان بسته شده بود
Copyright 
نگارش از Euronews
تاریخ انتشار
هم‌رسانی این مطلبنظرها
هم‌رسانی این مطلبClose Button

کشتی ها و هواپیماهای جستجوگر، در طول روز جمعه چند جسد دیگر از مسافران پرواز شماره ۸۵۰۱ شرکت هوایی ایرآسیا را، از آب های دریای جاوه بیرون کشیدند. تا

آگهی

کشتی ها و هواپیماهای جستجوگر، در طول روز جمعه چند جسد دیگر از مسافران پرواز شماره ۸۵۰۱ شرکت هوایی ایرآسیا را، از آب های دریای جاوه بیرون کشیدند. تا کنون در مجموع ۳۰ جسد از ۱۶۲ سرنشین این هواپیما یافت شده است.

علاوه بر اجساد، قطعات دیگری از هواپیما نیز از آب گرفته شده اما جعبه سیاه هنوز به دست نیامده است. اجساد یافت شده برای شناسایی با هواپیما به مبدا حرکت یعنی سورابایا در اندونزی حمل می شوند.

رئیس مرکز ملی جستجو و امداد اندونزی گفت دو جسد به دست آمده به صندلی هایشان بسته شده بودند و شاید این فرضیه را تقویت کنند که هواپیما بلافاصله پس از اوج گرفتن سقوط کرده است.

امواج سه تا چهار متری دریا در روز جمعه مانع آن شد که اجساد یا قطعات بیشتری از لاشه هواپیما بیرون آورده شود، اما جستجوها در طول شب نیز ادامه خواهد یافت. چند ثانیه پیش از ناپدید شدن هواپیمای “ای ۳۲۰” از صفحه رادار در روز یکشنبه ۲۸ دسامبر، خلبان از مرکز کنترل اجازه می خواهد که به خاطر شرایط بد جوی به جای ارتفاع ۳۲ هزار پایی در ارتفاع ۳۸ هزار پایی پرواز کند.

هم‌رسانی این مطلبنظرها

مطالب مرتبط

شگفتی دانشمندان از مشاهده یک اورانگوتان وحشی که برای درمان زخمش از گیاه دارویی استفاده کرد

وزیر دفاع اندونزی با کارنامه نقض حقوق بشر مدعی پیروزی در انتخابات شد

انتخابات در بزرگترین دموکراسی مسلمان جهان؛ چه‌کسی میراث‌دار اوبامای آسیا در اندونزی می‌شود؟