جشن تولد هوادارِ ویژه ساماراس در آتن

جشن تولد هوادارِ ویژه ساماراس در آتن
نگارش از Euronews
هم‌رسانی این مطلبنظرها
هم‌رسانی این مطلبClose Button

انجمن روزنامه نگاران ورزشی یونان برای جِی بیتی، کودک مبتلا به سندروم دان و هوادار دوآتشه یوروگوس ساماراس، جشن تولد یازده سالگی گرفتند. یوروگوس

آگهی

انجمن روزنامه نگاران ورزشی یونان برای جِی بیتی، کودک مبتلا به سندروم دان و هوادار دوآتشه یوروگوس ساماراس، جشن تولد یازده سالگی گرفتند.

یوروگوس ساماراس، مهاجم تیم ملی یونان، از سال ۲۰۰۸ به مدت شش سال در گلاسکو رنجرز حضور داشت و ستاره محبوب جِی در دنیای فوتبال است.

جی در این جشن تولد درباره ساماراس گفت: «سامی را خیلی دوست دارم. چون موهای بلند و ریش های قشنگی دارد. دوستش دارم.»

ساماراس، پس از شش فصل گلاسکو را ترک کرد و به وست برومویچ انگلستان پیوست. او هفته گذشته برای شرکت در مراسم خاکسپاری پدربزرگش به یونان آمد.

ساماراس درباره این مراسم گفت: «امشب فقط به خاطر جی به اینجا آمدم. این ماه های آخر وضعیت زندگی شخصی من خیلی رو به راه نبود. حداقل خنده را روی لب های این بچه دیدم و همین لبخند هم به من برای ادامه راه انرژی ادامه راه می دهد.»

یانیس یاگینیس، یکی از خبرنگاران بخش زبان یونانی یورونیوز، حضور جی ۱۱ ساله در آتن
را هم با مشکلات اقتصادی یونان پیوند می زند، مشکلاتی که شاید علت اصلی حساسیت منفی بخشی از مردم این کشور نسبت به مهاجران و پناهجویان باشد: «جی کوچولو در سفر به آتن، کادوی تولد یازده سالگی اش را گرفت. یونانی ها جی را به خاطر دوستی اش با ساماراس دوست دارند. ولی نباید فراموش کرد که مردم یونان هم که از مشکلات اقتصادی رنج می کشند، پیام امیدبخشی از این جنگجویِ کوچکِ زندگی گرفتند.»

هم‌رسانی این مطلبنظرها

مطالب مرتبط

۲۶ سال پس از ۸ آذر ۷۶؛ روز تلخ و شیرین در تاریخ فوتبال ایران

یک امتیاز ارزشمند، غنیمت پرسپولیس از ریاض؛ رونالدو دوباره در گلزنی به قرمزها ناکام ماند

همه‌چیز درباره یورو ۲۰۲۴؛ کدام تیم‌ها بلیط آلمان را در جیب دارند؟