اعتراضها به کشتار دسته جمعی دانش آموزان در مکزیک ادامه دارد

اعتراضها به کشتار دسته جمعی دانش آموزان در مکزیک ادامه دارد
نگارش از Euronews
هم‌رسانی این مطلبنظرها
هم‌رسانی این مطلبClose Button

تظاهرات در اعتراض به کشتار دانش آموزان همچنان ادامه دارد. این در حالی است که پزشکی قانونی اعلام کرده است که در میان استخوانهای سوخته، هویت الکساندر

آگهی

تظاهرات در اعتراض به کشتار دانش آموزان همچنان ادامه دارد. این در حالی است که پزشکی قانونی اعلام کرده است که در میان استخوانهای سوخته، هویت الکساندر مورا، یکی از دانش آموزان شناسایی شده است.

الکساندر مورا تنها یکی از 43 دانش آموزی بود که از ماه سپتامبر ناپدید شده اند. پدر یکی از دانش آموزانی که پسرش در میان قربانیان است گفت که شناسایی پیکر آنها به این معنا نیست که والدین به گوشه ای می روند و گریه می کنند، آنها به هر ترتیبی عدالت را در این باره اجرا خواهند کرد.

وی در یک سخنرانی اعلام کرد: “برای الکساندر اشک نمی ریزیم، برعکس، می دانیم که خونش گلهایی را سیراب می کند که انقلابی عظیم در این کشور راه می اندازند برای تغییرات اساسی. هر جا که هست باید خیالش راحت باشد که ما پدران این ملت خاموش نمی نشینیم تا روزی که عدالت در این کشور برقرار نشود.”

الکساندر مورا، در میان 43 نفری بود که در 26 سپتامبر توسط پلیس ایگوآلا و کولولا دستگیر شدند و با فشار شهردار و همسرش به گروه جنایی گرروس اونیدوس سپرده شدند.

این گروه پس از شکنجه دانش آموزان آنها را به رگبار زدند و اجساد آنها را سوزاندنند.

هم‌رسانی این مطلبنظرها

مطالب مرتبط

اعتراضات جدید در مجارستان؛ مقام سابق با انتشار صدای ضبط شده دولت اوربان را به فساد متهم کرد

قوانین مهاجرتی استرالیا باز هم سخت‌تر می‌شود؛ محدودیت‌های جدید برای صدور ویزای دانشجویی

معترضان اسرائیلی با بستن بزرگراهی در تل‌آویو خواستار آزادی گروگان‌های باقی مانده در غزه شدند