اعتراضها به کشتار دسته جمعی دانش آموزان در مکزیک ادامه دارد

اعتراضها به کشتار دسته جمعی دانش آموزان در مکزیک ادامه دارد
نگارش از Euronews
هم‌رسانی این مطلبنظرها
هم‌رسانی این مطلبClose Button

تظاهرات در اعتراض به کشتار دانش آموزان همچنان ادامه دارد. این در حالی است که پزشکی قانونی اعلام کرده است که در میان استخوانهای سوخته، هویت الکساندر

تظاهرات در اعتراض به کشتار دانش آموزان همچنان ادامه دارد. این در حالی است که پزشکی قانونی اعلام کرده است که در میان استخوانهای سوخته، هویت الکساندر مورا، یکی از دانش آموزان شناسایی شده است.

آگهی

الکساندر مورا تنها یکی از 43 دانش آموزی بود که از ماه سپتامبر ناپدید شده اند. پدر یکی از دانش آموزانی که پسرش در میان قربانیان است گفت که شناسایی پیکر آنها به این معنا نیست که والدین به گوشه ای می روند و گریه می کنند، آنها به هر ترتیبی عدالت را در این باره اجرا خواهند کرد.

وی در یک سخنرانی اعلام کرد: “برای الکساندر اشک نمی ریزیم، برعکس، می دانیم که خونش گلهایی را سیراب می کند که انقلابی عظیم در این کشور راه می اندازند برای تغییرات اساسی. هر جا که هست باید خیالش راحت باشد که ما پدران این ملت خاموش نمی نشینیم تا روزی که عدالت در این کشور برقرار نشود.”

الکساندر مورا، در میان 43 نفری بود که در 26 سپتامبر توسط پلیس ایگوآلا و کولولا دستگیر شدند و با فشار شهردار و همسرش به گروه جنایی گرروس اونیدوس سپرده شدند.

این گروه پس از شکنجه دانش آموزان آنها را به رگبار زدند و اجساد آنها را سوزاندنند.

هم‌رسانی این مطلبنظرها

مطالب مرتبط

بحران قره‌باغ؛ پایتخت ارمنستان صحنه اعتراضات خیابانی مخالفان دولت شد

تحصیل در کدام دانشگاه آمریکایی آینده شغلی شما را تضمین می‌کند؟

بازداشت ده‌ها نفر دیگر در چندین شهر ایران؛ معترضان و حکومت مدعی وقوع تیراندازی شدند