Eventsمناسبت ها
Loader

Find Us

FlipboardInstagramLinkedinTelegram
Apple storeGoogle Play store
آگهی

دو مدال طلا کره جنوبی در آخرین جایزه بزرگ فصل جودو

دو مدال طلا کره جنوبی در آخرین جایزه بزرگ فصل جودو
Copyright 
نگارش از Euronews
هم‌رسانی این مطلبنظرها
هم‌رسانی این مطلبClose Button

کیلا هاریسون، در آخرین روز از رقابت های جایزه بزرگ توکو، رویکا ساتو را در خانه شکست داد. جودوکار آمریکایی، دارنده مدال طلای المپیک، حریف ژاپنیش را با

آگهی

کیلا هاریسون، در آخرین روز از رقابت های جایزه بزرگ توکو، رویکا ساتو را در خانه شکست داد. جودوکار آمریکایی، دارنده مدال طلای المپیک، حریف ژاپنیش را با کسب یک وازاری شکست داد و مدال طلای وزن منهای ۷۸ کیلوگرم آخرین جایزه بزرگ فصل را به گردن آویخت.

فینال سنگین وزن ها، در غیاب زن شماره یک جهان ایدلیس اورتس کوبایی، بین دو ژاپنی برگزار شد. نامی اناموری با یک ایپون سارا آساهینو را مجبور به قناعت به مدال نقره کرد.

هان دونگ گواک از کره جنوبی توانست در برابر چشمان هزاران ژاپنی، دایکی نیشی یاما، بخت اول قهرمانی را شکست دهد. جودوکار ژاپنی که دو مدال نقره جهانی را در کارنامه خود دارد به دلیل کم کاری جریمه شد تا نماینده کره مدال طلا وزن منهای ۹۰ کیلوگرم مردان توکیو را بدست آورد.

گوهام چو، دیگر جودوکار کره ای سیریل ماره را در وزن منهای یکصد کیلوگرم ناکام گذاشت. جودوکار فرانسوی هر چه تلاش کرد نتوانست حریف کره ایش را نقش تاتامی کند و سرانجام به رای داوران مجبور به قبول شکست شد.

آخرین فینال فصل ۲۰۱۴ در وزن بالای یکصد کیلوگرم بین لونایی ماتیاشویلی از گرجستان و رنات سعیدوف از روسیه برگزار شد. جودوکار روس در دقیقه پایانی نبرد موفق شد با یک یوکو، حریف گرجی را زمین زند و با کسب یک ایپون طلا بگیرد.

هم‌رسانی این مطلبنظرها

مطالب مرتبط

صعود به نیمه‌نهایی با عبور از سامورایی‌ها؛ ایران در بازی بعدی به مصاف قطری‌های میزبان می‌رود

نگرانی مربی و دروازه‌بان تیم ملی ایران از فرصت کم ریکاوری برای بازی مقابل ژاپن

صعود ایمن حسین به صدر جدول گلزنان جام ملت‌های آسیا؛ سامورایی‌ها پشت سر عراقی‌ها صعود کردند