دو مدال طلا کره جنوبی در آخرین جایزه بزرگ فصل جودو

دو مدال طلا کره جنوبی در آخرین جایزه بزرگ فصل جودو
نگارش از Euronews
هم‌رسانی این مطلبنظرها
هم‌رسانی این مطلبClose Button

کیلا هاریسون، در آخرین روز از رقابت های جایزه بزرگ توکو، رویکا ساتو را در خانه شکست داد. جودوکار آمریکایی، دارنده مدال طلای المپیک، حریف ژاپنیش را با

آگهی

کیلا هاریسون، در آخرین روز از رقابت های جایزه بزرگ توکو، رویکا ساتو را در خانه شکست داد. جودوکار آمریکایی، دارنده مدال طلای المپیک، حریف ژاپنیش را با کسب یک وازاری شکست داد و مدال طلای وزن منهای ۷۸ کیلوگرم آخرین جایزه بزرگ فصل را به گردن آویخت.

فینال سنگین وزن ها، در غیاب زن شماره یک جهان ایدلیس اورتس کوبایی، بین دو ژاپنی برگزار شد. نامی اناموری با یک ایپون سارا آساهینو را مجبور به قناعت به مدال نقره کرد.

هان دونگ گواک از کره جنوبی توانست در برابر چشمان هزاران ژاپنی، دایکی نیشی یاما، بخت اول قهرمانی را شکست دهد. جودوکار ژاپنی که دو مدال نقره جهانی را در کارنامه خود دارد به دلیل کم کاری جریمه شد تا نماینده کره مدال طلا وزن منهای ۹۰ کیلوگرم مردان توکیو را بدست آورد.

گوهام چو، دیگر جودوکار کره ای سیریل ماره را در وزن منهای یکصد کیلوگرم ناکام گذاشت. جودوکار فرانسوی هر چه تلاش کرد نتوانست حریف کره ایش را نقش تاتامی کند و سرانجام به رای داوران مجبور به قبول شکست شد.

آخرین فینال فصل ۲۰۱۴ در وزن بالای یکصد کیلوگرم بین لونایی ماتیاشویلی از گرجستان و رنات سعیدوف از روسیه برگزار شد. جودوکار روس در دقیقه پایانی نبرد موفق شد با یک یوکو، حریف گرجی را زمین زند و با کسب یک ایپون طلا بگیرد.

هم‌رسانی این مطلبنظرها

مطالب مرتبط

دوازدهمین روز جام جهانی ۲۰۲۲؛ مراکش و ژاپنِ شگفتی‌ساز بلژیک و آلمان را حذف کردند

شب چهارم جام جهانی ۲۰۲۲ قطر؛ از شگفتی‌سازی ژاپن در مقابل آلمان تا جشنواره گل اسپانیا

یک زن برای نخستین بار مسابقه لیگ قهرمانان آسیا را قضاوت کرد