پایان کنگره حزب «جبهه ملی» فرانسه

پایان کنگره حزب «جبهه ملی» فرانسه
نگارش از Euronews
هم‌رسانی این مطلبنظرها
هم‌رسانی این مطلبClose Button
آگهی

کنگره ملی حزب «جبهه ملی» فرانسه روز یکشنبه در لیون به پایان رسید. همانطور که انتظار می رفت مارین لوپن بار دیگر در سمت رهبر این حزب راست گرای رادیکال ابقاء شد.

افزایش محبوبیت حزب متبوعش مارین لوپن را به موفقیت در انتخابات ریاست جمهوری سال ۲۰۱۷ امیدوار کرده است: «ایده های ما مورد بحث عموم است. پیشنهادهای ما در مرکز گفت و گوهای سیاسی است. پویایی ما زبانزد همگان است. دیگر امروز تردیدی وجود ندارد که ما به دور دوم انتخابات ریاست جمهوری سال ۲۰۱۷ راه خواهیم یافت.»

نظرسنجی ها حاکی از آن است که اگر انتخابات امروز برگزار می شد مارین لوپن به دور دوم راه می یافت.

افزایش محبوبیت این حزب راست گرای رادیکال، بسیاری از رسانه های خارجی را نیز به لیون فرانسه کشانده بود. نظر یک خبرنگار آلمانی را جویا شدیم: «او به دور دوم راه خواهد یافت اما نامزد محافظه کاران هر که باشد پیروز خواهد شد. مفسران در آلمان بر این باورند که هر کسی که در دور دوم در برابر مارین لوپن قرار گیرد رئیس جمهوری فرانسه خواهد شد.»

ان دووینو، خبرنگار یورونیوز از برابر محل برگزاری کنگره حزب جبهه ملی گفت: «شاهد تبادل نظر چندانی در این کنگره نبودیم. مارین لوپن اکثریت قاطع را در اختیار داشت. رهبر جبهه ملی سعی دارد تصویر دیوگونه ای را که از حزب متبوعش ارائه شده، تغییر دهد و بر این باور است که می تواند در انتخابات ۲۰۱۷ پیروز شود.»

هم‌رسانی این مطلبنظرها

مطالب مرتبط

پلیس فرانسه رهبر یک «فرقه چند ملیتی یوگا» را به اتهام سواستفاده جنسی از شاگردان زن بازداشت کرد

تصاویری از بازار ویژه کریسمس در استراسبورگ فرانسه

یکی از کلاه‌های ناپلئون نزدیک به ۲ میلیون یورو در حراج به فروش رفت