Eventsمناسبت ها
Loader

Find Us

FlipboardInstagramLinkedinTelegram
Apple storeGoogle Play store
تبلیغ فیلم «بورات ۲» پس از ماجرای دختر ۲۴ ساله با وکیل ترامپ در هتل

ویدیوها. تبلیغ فیلم «بورات ۲» پس از ماجرای دختر ۲۴ ساله با وکیل ترامپ در هتل

همزمان با آغاز نمایش فیلم بورات ۲ در روز جمعه ۲۳ اکتبر (۲ آبان)، شرکت آمازون پرایم به تبلیغ این فیلم با نمایش آفیش معروف آن در نقاط مختلف پرداخت. در لندن، تبلیغ فیلم با نشان دادن یک تندیس بادکنکی عظیم از بدن لخت بازیگر معروف آن، ساشا بارون کوهن انجام شد. این بادکنک سوار بر قایق روی رودخانه تیمز به نمایش درآمد. بورات ۲ فیلمی کمدی درباره آمریکا در زمان ترامپ است.نام ساشا بارون کوهن، بازیگر و کمدین بریتانیایی اخیرا نیز با نام جمهوریخواهان، دونالد ترامپ و رودی جولیانی، وکیل وی گره خورد و در رسانه‌ها و در یورونیوز کم و بیش با عنوان: «رودی جولیانی در دام بورات» انعکاس یافت. در این ماجرا، دختر ۲۴ ساله‌ای در هیات یک خبرنگار آقای وکیل را برای انجام یک مصاحبه متقاعد کرده بود.

همزمان با آغاز نمایش فیلم بورات ۲ در روز جمعه ۲۳ اکتبر (۲ آبان)، شرکت آمازون پرایم به تبلیغ این فیلم با نمایش آفیش معروف آن در نقاط مختلف پرداخت. در لندن، تبلیغ فیلم با نشان دادن یک تندیس بادکنکی عظیم از بدن لخت بازیگر معروف آن، ساشا بارون کوهن انجام شد. این بادکنک سوار بر قایق روی رودخانه تیمز به نمایش درآمد. بورات ۲ فیلمی کمدی درباره آمریکا در زمان ترامپ است.
نام ساشا بارون کوهن، بازیگر و کمدین بریتانیایی اخیرا نیز با نام جمهوریخواهان، دونالد ترامپ و رودی جولیانی، وکیل وی گره خورد و در رسانه‌ها و در یورونیوز کم و بیش با عنوان: «رودی جولیانی در دام بورات» انعکاس یافت. در این ماجرا، دختر ۲۴ ساله‌ای در هیات یک خبرنگار آقای وکیل را برای انجام یک مصاحبه متقاعد کرده بود.

آگهی
آگهی

تازه‌ترین ویدیو

آگهی
آگهی
آگهی