Eventsمناسبت هاپادکست
Loader

Find Us

ویدئوهای بدون شرح هفته؛ از مسابقات سوت‌زنی تا جشنواره پرتاب گوجه در اسپانیا

ویدیوها. ویدئوهای بدون شرح هفته؛ از مسابقات سوت‌زنی تا جشنواره پرتاب گوجه

در ویدئوهای بدون شرح این هفته چند رویداد جالبی را که در سراسر جهان رخ داد، گلچین کرده‌ایم و با دوربین بدون شرح شما را به ونیز ایتالیا، آمریکا، اسپانیا و کوبا می‌بریم.

در ویدئوهای بدون شرح این هفته چند رویداد جالبی را که در سراسر جهان رخ داد، گلچین کرده‌ایم و با دوربین بدون شرح شما را به ونیز ایتالیا، آمریکا، اسپانیا و کوبا می‌بریم.

برگزاری مسابقات جهانی سوت‌زنی در آمریکا

یک خانم ۳۶ ساله ژاپنی برنده مسابقات جهانی سوت‌زنی در سال ۲۰۱۹ در آمریکا شد.

در جریان برگزاری این مسابقات که در پاسادنای کالیفرنیا برگزار شد، ۶۰ هنرمند سوت‌زن از ۱۱ کشور جهان به رقابت پرداختند که در نهایت آکیکو شیبابا موفق شد با اجرای تلفیقی و هماهنگ سوت و جعبه موسیقی عنوان بهترین سوت‌زن جهان را از آن خود کند.

شنای کودکان کوبایی در استخر سیار

گروهی از کودکان کوبایی در استان پینار دل ریو در غرب این جزیره روز یکشنبه گذشته در استخری سیار شنا کردند.

این استخر متحرک به وسیله یک تراکتور در مناطق روستایی جا به جا می‌شد. کودکان روستاهای استان پینار دل ریو به این ترتیب توانستند همزمان با گرمای هوای کوبا شنا در استخر را تجربه کنند.

اهدای شیر طلای جشنواره ونیز به پدرو آلمودوار

شیر طلای جشنواره فیلم ونیز برای قدردانی از یک عمر فعالیت هنری روز پنجشنبه به پدرو آلمودوار، کارگردان اسپانیایی اهدا شد.

آلبرتو باربرا، مدیر جشنواره ونیز در مراسم اهدای این جایزه به آقای آلمودوار گفت: «او نه‌ تنها تاثیرگذارترین کارگردان اسپانیایی پس از بونوئل، بلکه روایتگری است که می‌تواند جزئی‌ترین، پرحرف و حدیث‌ترین و تحریک کننده‌ترین تصویر اسپانیای پس از مرگ ژنرال فرانکو را ارائه دهد.»

برگزاری جشنواره شهر بونل با ۱۴۵ تُن گوجه‌فرنگی

جشنواره سالانه گوجه‌فرنگی با شرکت ۲۰ هزارنفر روز چهارشنبه گذشته در شهر بونُل برگزار شد. در جریان برگزاری این جشن سنتی شرکت کنندگان ۱۴۵ تن گوجه‌فرنگی به یکدیگر پرتاب کردند. سابقه برگزاری این جشن سالانه به سال ۱۹۴۵ باز می‌گردد و به جز سال‌هایی که به دستور ژنرال فرانکو، دیکتاتور سابق اسپانیا متوقف شد، به جذابیت توریستی و منبع درآمد شهر کوچک بونل بدل شده است. شرکت در این جشنواره تنها با خرید بلیت ورودی ممکن است.

آگهی
آگهی

تازه‌ترین ویدیو

آگهی
آگهی
آگهی