Eventsمناسبت هاپادکست ها
Loader
Find Us
نخستین فشن شو رسمی جامعه دگرباشان جنسی در ژوهانسبورگ
به روز شده در:

ویدیوها. ویدئو؛ فشن شوی دگرباشان جنسی در ژوهانسبورگ

ژوهانسبورگ به تازگی شاهد برپایی نخستین فشن شوی برگرفته از «فرهنگ بال» با حضور جامعه دگرباشان بود که به گفته برگزارکنندگان با هدف ایجاد فضایی امن برای اعضای این جامعه برپا شد. تم اصلی این رویداد توام با نمایش «فانتزی زمستان» بود. شرکت کنندگان آخرین محصولات تولید کنندگان پوشاک را در قابل حرکاتی نمادین و توام با رقص به نمایش گذاشتند.در قانون اساسی کشور آفریقای جنوبی هرگونه برخورد تبعیض آمیز مبتنی بر گرایش جنسی ممنوع اعلام شده است. آفریقای جنوبی تنها کشور آفریقایی است که ازدواج افراد هم جنس در آن قانونی است.

ژوهانسبورگ به تازگی شاهد برپایی نخستین فشن شوی برگرفته از «فرهنگ بال» با حضور جامعه دگرباشان بود که به گفته برگزارکنندگان با هدف ایجاد فضایی امن برای اعضای این جامعه برپا شد. تم اصلی این رویداد توام با نمایش «فانتزی زمستان» بود. شرکت کنندگان آخرین محصولات تولید کنندگان پوشاک را در قابل حرکاتی نمادین و توام با رقص به نمایش گذاشتند.
در قانون اساسی کشور آفریقای جنوبی هرگونه برخورد تبعیض آمیز مبتنی بر گرایش جنسی ممنوع اعلام شده است. آفریقای جنوبی تنها کشور آفریقایی است که ازدواج افراد هم جنس در آن قانونی است.

آگهی
آگهی

تازه‌ترین ویدیو

آگهی
آگهی
آگهی