Eventsمناسبت هاپادکست ها
Loader
ما را پیدا کنید
ویدئوهای بدون شرح هفته؛ از بزرگترین نقاشی خیابانی در پاریس تا نقاشی زیر آب
به روز شده در:

ویدیوها. ویدئوهای بدون شرح هفته؛ از بزرگترین نقاشی خیابانی تا نقاشی زیر آب

در گلچین ویدئوهای بدون شرح هفته، دو ویدئو مربوط به دو نقاشی خیابانی در دو نقطه مختلف جهان است.

در گلچین ویدئوهای بدون شرح هفته، دو ویدئو مربوط به دو نقاشی خیابانی در دو نقطه مختلف جهان است.

هنر نقاشی خیابانی که از سوی دولت بولیوی مورد حمایت قرار گرفته، چهره یک محله را در لاپاز، پایتخت این کشور به‌طور چشمگیری تغییر داده است.

تصاویری از زنان بومی که تولیدات و ادویه‌جات خود را در خیابان‌ها به فروش می رسانند، پرنده‌هایی که پرواز می‌کنند و شکل‌های هندسی رنگارنگ روی دیوارهای آجری روی تپه‌ای در یکی از محلات لاپاز باعث جذب گردشگران شده است.

از سوی دیگر در هفته‌ای که گذشت از بزرگترین نقاشی خیابانی در اروپا پرده برداری شد اما این نقاشی در سطح زمین قابل مشاهده نیست باید کمی بالاتر رفت تا این نقاشی را بر فراز شهر پاریس مشاهده کرد. ابعاد این نقاشی معادل چهار زمین فوتبال است و بر روی سقف سالن همایش‌های پایتخت فرانسه کشیده شده است. این نقاشی پیرزنی را نشان می‌دهد که به بزرگراهی که نقاشی را دو بخش کرده است، نگاه می‌کند.

اما سومین ویدئو مربوط به کوبا است. برای ساندرو گنزالس، نقاش کوبای هیچ جایی به اندازه عمق دریاها برای خلق آثار هنری جذاب نیست؛ جایی دور از زندگی مدرن و در احاطه ماهی‌های کوچک و مرجان‌های رنگارنگ.

این هنرمند ۴۲ ساله حدود شش سال پیش غواصی را آموخت و تصمیم گرفت خلق آثار هنری را زیر آب در منطقه در پونتا پردیز تجربه کند.

وی گفته است که برای اجرای طراحی‌های زیر آب از پیش برنامه‌ریزی نمی‌کند، بلکه اجازه می‌دهد محیط وی را تحت تاثیر قرار داده و براساس حسی که از دریا و آبزیان می‌گیرد، نقاشی‌هایش را خلق می‌کند.

آگهی
آگهی

تازه‌ترین ویدیو

آگهی
آگهی
آگهی