گلچین ویدئوهای بدون شرح هفته؛ از پارک فریاد در اسپانیا تا هالووین در هالیوود

ویدیوها. گلچین ویدئوهای بدون شرح هفته؛ از پارک فریاد تا هالووین در هالیوود

در ویدئوی بدون شرح این هفته تعدادی از ویدئوهای منتخب را مرور خواهیم کرد.

در ویدئوی بدون شرح این هفته تعدادی از ویدئوهای منتخب را مرور خواهیم کرد.

پارک فریاد اسپانیا

«هورولند» که از آن به عنوان نخستین «پارک فریاد» در جنوب اروپا نام برده می شود یازدهم اکتبر امسال در شهر برگا، واقع در صد و ده کیلومتری شمال بارسلون افتتاح شد. این پارک برنامه‌های ویژه‌ای به مناسبت هالووین برای بازدیدگنندگان ترتیب داده بود.

این جشن هر ساله در شب ۳۱ اکتبر (نهم آبان) برگزار می‌شود و بسیاری از افراد با چهره‌های نقاشی شده و لباس‌های عجیب در آن شرکت می‌کنند. با این حال بسیاری از مردم از روزها قبل به پیشواز این جشن می‌روند.

استقبال از هالووین به در کاخ سفید سبک ترامپ

دونالد ترامپ، رئیس جمهوری آمریکا به همراه ملانیا ترامپ، بانوی اول ایالات متحده، یکشنبه گذشته به استقبال جشن هالووین رفتند. این مراسم در کاخ سفید برگزار شد و آقای ترامپ و همسرش به کودکانی که لباس‌های ویژه‌ای برای این مناسبت پوشیده بودند شکلات هدیه دادند.

مسابقه لباس هالووین در عمق آبها

تعدادی از غواصان آمریکایی روز چهارشنبه یک مسابقه لباس هالووین در عمق آبهای فلوریدا برگزار کردند. در این مسابقه غواصان لباس‌های ویژه‌ای پوشیدند و در زیر آب شنا کردند. آنان همچنین از کاربران شبکه‌های اجتماعی خواستند تا تا به بهترین لباس‌ این مسابقه رای دهند. جایزه این رقابت تجهیزات کامل غواصی است.

هالووین در هالیوود

هزاران نفر از مردم آمریکا پنجشنبه این هفته به مناسبت هالووین در هالیوود گرد هم آمدند. جشنواره هالووین در هالیوود یکی از بزگترین گردهم‌آیی‌ها در ایالات متحده آمریکاست.

مطالب یورونیوز را در واتس‌اپ دریافت کنید

تازه‌ترین ویدیو