Eventsمناسبت ها
Loader

Find Us

گلچین ویدئوهای بدون شرح هفته؛ از تمرین چتربازان روس تا اعتراض فمن در آمریکا

ویدیوها. گلچین ویدئوهای بدون شرح هفته؛ از تمرین چتربازان روس تا اعتراض فمن در آمریکا

در ویدئویی که این هفته توسط وزارت دفاع روسیه منتشر شد، چتربازانی دیده می‌شوند که در جریان یکی از تمرینات خود، از هواپیمایی که در ارتفاع ۲ هزار متری قرار دارد به بیرون می‌پرند. منطقۀ تمرین محلی در شرقی‌ترین نقطۀ خاک فدراسیون روسیه، در نزدیکی دریای ژاپن بود.

  • در ویدئویی که این هفته توسط وزارت دفاع روسیه منتشر شد، چتربازانی دیده می‌شوند که در جریان یکی از تمرینات خود، از هواپیمایی که در ارتفاع ۲ هزار متری قرار دارد به بیرون می‌پرند. منطقۀ تمرین محلی در شرقی‌ترین نقطۀ خاک فدراسیون روسیه، در نزدیکی دریای ژاپن بود.

  • شهر آیوتهایا، پایتخت باستانی تایلند روز چهارشنبه ۲۲ فروردین به مناسبت آغاز سال نو مطابق تقویم بودایی، میزبان جشنواره آب بود. در این جشنواره مردم برای خوش‌شانسی و ادای احترام به بودا روی اعضای خانواده و دوستان خود آب می‌پاشند؛ فیل‌ها نیز در این جشن شرکت داده شده‌اند.

  • شاهزاده چارلز، فرزند ملکه بریتانیا در آخرین مرحله از سفر خود به استرالیا از مرکز هنرهای بومی در سرزمین‌های شمالی بازدید کرد. او با هنرمندان بومی گفتگو و در مراسم سنتی آنها شرکت کرد.

  • برگزاری مسابقه قهرمانی حمل همسران در شهر دورکینگ در جنوب شرق انگلستان. در این مسابقه مردان، همسرانشان را برای مسافتی ۳۸۰ متری که گاه از روی تپه‌ها یا مناطق خیس و لغزنده می‌گذشت حمل کردند. این ورزش پرطرفدار ریشه در سنتی متعلق به مناطق اسکاندیناوی دارد.

  • دادگاه آمریکا بار دیگر به بررسی پرونده بیل کازبی، بازیگر و تهیه‌کننده تلویزیون به اتهام آزار جنسی پرداخت. در روز برگزاری جلسه دادگاه، یکی از اعضای گروه فمن در حالی که فریاد می‌زد «زندگی زنان مهم است» مسیر حرکت او و کلایش به سمت ساختمان دادگاه پنسیلوانیا را بست.

آگهی
آگهی

تازه‌ترین ویدیو

آگهی
آگهی
آگهی