Eventsمناسبت هاپادکست ها
Loader

Find Us

بدون شرح هفتگی: از هفت هزار جفت کفش در برابر کاخ سفید تا بازار سوخته حلب

ویدیوها. نگاهی به ویدئوهای هفته: شنا در آبهای سرد تا بازار سوختۀ حلب

تالین، پایتخت استونی امسال میزبان رقابت جهانی شنا در آبهای سرد بود. این مسابقات هر دو سال یکبار در یکی از شهرهای سرد جهان برگزار می‌شود. بیش از ۱۵۰۰ شناگر در دمایی زیر صفر درجه سانتیگراد شنا کردند.

  • تالین، پایتخت استونی امسال میزبان رقابت جهانی شنا در آبهای سرد بود. این مسابقات هر دو سال یکبار در یکی از شهرهای سرد جهان برگزار می‌شود. بیش از ۱۵۰۰ شناگر در دمایی زیر صفر درجه سانتیگراد شنا کردند.

  • یک پهپاد فرانسوی تصاویری از شهر باستانی حلب را تهیه کرد. بازار سوختۀ حلب پیش از جنگ بزرگترین بازار سرپوشیدۀ جهان محسوب می‌شد.

  • فروریختن بخشهایی از یخچالهای طبیعی منطقه پاتاگونیا در آرژانتین رویدادی دوره‌ای است که هزاران گردشگر را به سوی خود جلب می‌کند. این ویدئو ریزش بخشهایی از یخچال طبیعی «پریتو مورنو» را در روزهای دهم و یازدهم مارس نشان می‌دهد.

  • آیوتایا، پایتخت باستانی تایلند میزبان جشنواره‌ای به مناسبت روز ملی فیل‌ها بود. در این روز طی مراسمی آیینی کودکان و بزرگسالان به حدود ۷۰ فیل غذا داده شد. این مراسم از سال ۱۹۹۸ میلادی با هدف از محافظت از فیل‌ها برگزار می‌شود.

  • انجمن‌ها و اعضای خانوادۀ قربانیان در ایالات متحده آمریکا در اعتراضی نمادین، هفت هزار جفت کفش کودکان را مقابل کاخ سفید بر زمین گذاشتند تا به این ترتیب از کودکانی که در این کشور از زمان تیراندازی در دبستان سندی هوک در سال ۲۰۱۲ میلادی تا کنون با شلیک گلوله کشته شده‌اند، یادی شود.

  • دانش آموزان نیویورکی روز چهارشنبه در اعتراض به قانون آزادی حمل سلاح در ایالات متحده آمریکا به خیابان‌ها آمدند. شهردار نیویورک نیز از این حرکت آنها پشتیبانی کرد.

آگهی
آگهی

تازه‌ترین ویدیو

آگهی
آگهی
آگهی