Eventsمناسبت هاپادکست ها
Loader
Find Us
آگهی

سکسی‌ترین مرد زنده در سال ۲۰۲۳ انتخاب شد

پاتریک دمپسی
پاتریک دمپسی Copyright AP Photo
Copyright AP Photo
نگارش از یورونیوز فارسی
تاریخ انتشار
هم‌رسانی این مطلبنظرها
هم‌رسانی این مطلبClose Button

مجله پیپل (People) که از سال ۱۹۸۵ تا کنون سالانه جذاب‌ترین یا سکسی‌ترین مرد زنده را انتخاب می‌کند، اعلام کرد که تصمیم گرفته با اعلام پایان دوره پادشاهی کریس ایوانز (Chris Evans)، تاج افتخار خود را به هنرپیشه ۵۷ ساله آمریکایی تقدیم کند.

آگهی

پاتریک دمپسی (Patrick Dempsey) ستاره فیلم آناتومی گری (The Grey's Anatomy) در واکنش به این انتخاب گفت: «من کاملا این ویژگی خودم را فراموش کرده بودم و اصلا فکر نمی‌کردم که هنوز اینجوری (سکسی) باشم.»

این بازیگر هالیوود در فیلم آینده مایکل مان (Michael Mann) به نام فراری (Ferrari) نقش راننده فقید ایتالیایی در مسابقات فرمول یک، پیرو تاروفی (Piero Taruffi)، را بازی کرده است. این فیلم امسال در جشنواره فیلم ونیز به نمایش درآمد و در ماه دسامبر اکران عمومی می‌شود.

کریس ایوانز، هنرپیشه ۴۲ ساله آمریکایی
کریس ایوانز، هنرپیشه ۴۲ ساله آمریکاییAP Photo

آقای دمپسی در دنیال واقعی نیز عاشق رانندگی است و تا کنون در چندین مسابقه حرفه‌ای رانندگی کرده است. او علاوه بر مسابقه و رانندگی حرفه‌ای، مرکز دمپسی را تاسیس کرده که وظیفه مراقبت و حمایت از بیماران سرطانی را برعهده دارد.

پاتریک دمپسی و همسرش جیلیان فینک
پاتریک دمپسی و همسرش جیلیان فینکAFP

شماره جدید مجله پیپل با عکس جلد پاتریک دمپسی جمعه ۱۰ نوامبر منتشر می‌شود.

پیش از این مردان شناخته شده‌ای همچون مایکل جردن، ستاره سابق بسکتبال، برد پیت و هریسون فورد، بازیگران هالیوود این عنوان را کسب کرده بودند. مل گیبسون، بازیگر و کارگردان آمریکایی، نخستین انتخاب این نشریه در سال ۱۹۸۵ بود.

هم‌رسانی این مطلبنظرها

مطالب مرتبط

آیا نوشیدن الکل باعث می‌شود دیگران در نگاه ما «سکسی‌تر» به نظر برسند؟

شصت سال از مرگ مرلین مونرو گذشت؛ دختر موطلایی احمق ولی جذاب، نماد سکس یا زیبای افسرده؟

حماس با ارسال عکس‌های زنان جذاب گوشی سربازان اسرائیلی را هک کرد