Eventsمناسبت هاپادکست ها
Loader
ما را پیدا کنید
آگهی

دادستانی اسپانیا برای دنی آلوز به دلیل «تجاوز جنسی» درخواست ۹ سال زندان کرد

دنی آلوز
دنی آلوز Copyright AP Photo
Copyright AP Photo
نگارش از یورونیوز فارسی
تاریخ انتشار
هم‌رسانی این مطلبنظرها
هم‌رسانی این مطلبClose Button

دادستانی اسپانیا در کیفرخواست خود علیه دنی آلوز، فوتبالیست برزیلی که به «تجاوز جنسی» به یک زن جوان متهم شده است از دادگاه خواست او را به ۹ سال زندان محکوم کند.

آگهی

دنی آلوز، بازیکن سابق باشگاه بارسلونا از ماه ژانویه تاکنون در یکی از زندان‌های نزدیک بارسلون در بازداشت موقت به سر می‌برد. تاریخ محاکمه او هنوز مشخص نشده است.

دادستانی اسپانیا در کیفرخواست خود همچنین خواستار پرداخت ۱۵۰ هزار یورو غرامت به قربانی این پرونده از سوی دنی آلوز شده است. در بخش دیگری از کیفرخواست از دادگاه خواسته شده است که برای دنی آلوز ممنوعیت نزدیک شدن به قربانی این پرونده «تجاوز جنسی» در نظر گرفته شود. 

دنی آلوز، ۴۰ ساله، متهم است که سال گذشته در توالت یک باشگاه شبانه در شهر بارسلون به این زن جوان «تجاوز جنسی» کرد. او ضمن رد این اتهام مدعی است که با رضایت این زن جوان با او رابطه جنسی برقرار کرده بود. بازیکن پیشین بارسلونا البته تاکنون چند بار روایت خود را از آنچه بین او و این زن جوان روی داد تغییر داده است. 

به کانال تلگرام یورونیوز فارسی بپیوندید

مقام‌های قضایی اسپانیا تاکنون چند بار با درخواست آزادی دنی آلوز مخالفت کرده‌اند. آنها «احتمال زیاد فرار» دنی آلوز به برزیل را دلیل مخالفت خود با پایان بازداشت موقت او عنوان کرده‌اند. 

متهمان به «تجاوز جنسی» در اسپانیا ممکن است به حداکثر ۱۵ سال زندان محکوم شوند. 

دنی آلوز سال گذشته همراه با تیم ملی فوتبال برزیل سومین حضورش در جام جهانی فوتبال را تجربه کرد. او سه بار با تیم بارسلونا قهرمان لیگ قهرمانان اروپا شده است.

هم‌رسانی این مطلبنظرها

مطالب مرتبط

خواننده ۶۱ ساله گانز ان روزز به تعرض جنسی در سال ۱۹۸۹ متهم شد

باز شدن پرونده اتهام «آزار جنسی» برای رئیس فدراسیون فوتبال اسپانیا؛ مادر روبیالس اعتصاب غذا کرد

قاضی آمریکایی شکایت تجاوز جنسی طرح شده علیه کریستیانو رونالدو را رد کرد