زنی که ورزشکاری را به ظن ارتباط با دوست پسرش به قتل رساند «از طریق استراوا او را ردیابی کرده بود»

کیتلین آرمسترانگ، متهم به قتل
کیتلین آرمسترانگ، متهم به قتل Copyright AP Photo
Copyright AP Photo
نگارش از یورونیوز فارسی
هم‌رسانی این مطلبنظرها
هم‌رسانی این مطلبClose Button

دادستان تگزاس آمریکا روز پنجشنبه در جریان رسیدگی به اتهام قتل علیه کیتلین آرمسترانگ، اعلام کرد که او قربانی خود را که یک دوچرخه‌سوار زن حرفه‌ای ۲۵ ساله بوده و با دوست پسرش قرار عاشقانه داشته از طریق اپلیکیشن استراوا ردیابی کرده بود.

آگهی

خانم آرمسترانگ متهم شده است که به سمت سر و سینه مو ویلسون شلیک کرده و او را از پا درآورده است. قربانی شب حادثه در منزل دوستش بوده قرار بود آن روز در یک مسابقه شرکت کند. خانم ویلسون ورزشکار حرفه‌ای رشته‌های دوچرخه کوهستان و کراس کانتری بود. 

ویدئوی لحظه تیراندازی که توسط دوربین مدار بسته منزل دوست مقتول ضبط شده در دادگاه به نمایش درآمد که در آن قربانی پس از اولین شلیک فریاد می‌زند اما خانم آرمسترانگ در ویدئو دیده نمی‌شود. با این وجود خودروی خانم آرمسترانگ در مقابل منزلی که قربانی در مقابل آن به قتل رسیده دیده شده است.

همچنین گلوله‌‌های که با آن قربانی به قتل رسیده با اسلحه‌ای که در منزل خانم آرمسترانگ پیدا شده مطابقت دارند.

به گفته پلیس خانم ویلسون پیش از این با دوست پسر متهم که او هم دوچرخه‌سوار حرفه ای بوده قرار عاشقانه داشته و یک روز پیش از قتل با او به استخر رفته بود.

در صورتی که این اتهام ثابت شود خانم آرمسترانگ، که اتفاقا همنام لانس آرمسترانگ، اسطوره دوچرخه‌سواری است، به ۹۹ سال حبس محکوم خواهد شد. 

استراوا یک اپلیکیشن و نوعی شبکه اجتماعی است که ورزشکاران از طریق آن می‌توانند مسیر و فعالیت ورزشی خود را منتشر کنند. استفاده‌کنندگان می‌توانند با تغییر تنظیمات، مسیر خود یا مبدا و مقصد را پنهان کنند.

هم‌رسانی این مطلبنظرها

مطالب مرتبط

گفتگوی یورونیوز با اسطوره دوی ماراتن؛ «می‌خواهم نشان دهم که بشر هیچ محدودیتی ندارد»

رکورددار ماراتن ایران: امیدوارم بالاخره روزی یک مسابقه بین المللی در ایران برگزار شود

وقتی اپلیکیشن تناسب اندام موقعیت پایگاه های نظامی آمریکا را فاش می کند