Eventsمناسبت هاپادکست ها
Loader
ما را پیدا کنید
آگهی

نمایش خودروهای نو و قدیمی در نمایشگاه کویت پس از ۱۳ سال وقفه

نمایشگاه خودرو در کویت
نمایشگاه خودرو در کویت Copyright AP Photo
Copyright AP Photo
نگارش از یورنیوز فارسی
تاریخ انتشار به روز شده در
هم‌رسانی این مطلبنظرها
هم‌رسانی این مطلبClose Button
لینک کپی پیست کد امبد ویدیو:Copy to clipboardCopied

این نمایشگاه که روز جمعه پایان یافت، به بازدیدکنندگان فرصت آشنایی با خودروهای آخرین مدل یا شرکت‌های محلی شخصی‌سازی خودرو، شرکت در مسابقه‌های مجازی رانندگی و بازدید از بخش نمایش خودروهای قدیمی کلکسیونی را فراهم کرد.

آگهی

نمایشگاه خودروی «اتوورلد» کویت پس از ۱۳ سال وقفه دوباره برگزار شد. این نمایشگاه که روز جمعه پایان یافت، برای بازدیدکنندگان فرصت بررسی خودروهای آخرین مدل، آشنایی با شرکت‌های محلی شخصی‌سازی خودرو، شرکت در مسابقه‌های مجازی رانندگی و بازدید از بخش نمایش خودروهای قدیمی کلکسیونی را فراهم کرد.

از جمله برندهای حاضر در این نمایشگاه، می‌توان به خودروساز چینی جیلی اشاره کرد که مدل شاسی بلند «استارری» ۲۰۲۴ خود را به نمایش گذاشته بود. این خودروساز یکی از ۲۸ خودروساز حاضر در این نمایشگاه بود. خودروسازانی نیز از قبیل مازراتی، ب ام و و رنج روفر مدل‌های لوکس خود را برای عرضه به نمایش گذاشتند. 

برگزارکنندگان امسال از شخصی‌سازان خودرو نیز دعوت کرده بودند. برخی از این شرکت‌ها در زمینه آماده‌سازی و شخصی‌سازی خودرو برای سفر در کویر کار می‌کنند. احمد الرشیدی خودروهای شخصی‌سازی‌شده شرکت خود را در این نمایشگاه عرضه می‌کند. او خودروها را به خصوص برای راحتی سفر در بیابان آماده می‌کند و از اینکه شخصی‌سازی خودرو با چنین کیفیتی در سطح ملی انجام می‌شود خشنود است. او در این باره می‌گوید: «بازدیدکنندگان این شخصی‌سازی‌ها را خارجی می‌دانند در حالی که کل فرآیند در داخل کشور انجام می‌شود.»

در بخش دیگری از نمایشگاه، خودروهای بازسازی شده و در وضعیت عالی دیده می‌شدند. حسن البرمی که بنز مدل ۲۲۰ اس سال ۱۹۶۸ خود را به نمایش گذاشته است، با افتخار درباره تلاش‌های صاحبان خودروهای کلکسیونی برای حفظ وضعیت خودرو چنین می‌گوید: « حتی امروز هم وقتی تیم‌های شبکه‌های تلویزیونی برای فیلمبرداری وارد خودرو می‌شوند، می‌گویند بوی نویی می‌دهد.»

این نمایشگاه در مرکز نمایشگاه‌های منطقه مِشرف کویت از چهارم تا چهاردهم مهر برگزار بود.

هم‌رسانی این مطلبنظرها

مطالب مرتبط

آینده صنعت خودرو؛ آیا توجه به آیرودینامیک به عمر اتومبیل‌های شاسی‌بلند پایان می‌دهد؟

افزایش سهم خودروهای هیبریدی و الکتریکی از اتومبیل‌‌های صادراتی اتحادیه اروپا

افزایش ۲۵ درصدی نرخ رسمی اتومبیل؛ بهای خودروی ملی ایران ۷۵ درصد بالا رفت