Eventsمناسبت هاپادکست ها
Loader

Find Us

آگهی

مجسمه قاسم سلیمانی بازی سپاهان را لغو کرد؛ تیم الاتحاد عربستان پس از تصمیم داور از ورزشگاه خارج شد

تیم الاتحاد عربستان پس از تصمیم داور از ورزشگاه خارج شد
تیم الاتحاد عربستان پس از تصمیم داور از ورزشگاه خارج شد Copyright خبرگزاری تسنیم
Copyright خبرگزاری تسنیم
نگارش از یورونیوز فارسی
تاریخ انتشار به روز شده در
هم‌رسانی این مطلبنظرها
هم‌رسانی این مطلبClose Button

تیم فوتبال الاتحاد عربستان بدون انجام بازی مقابل سپاهان، ورزشگاه نقش جهان اصفهان را ترک کرد و حاضر به انجام مسابقه با این تیم نشد.

آگهی

در حالی‌که تیم فوتبال الاتحاد عربستان و سپاهان اصفهان قرار بود از ساعت ۱۸ به وقت ایران به مصاف یکدیگر بروند، بازیکنان تیم سعودی، حاضر نشدند وارد چمن ورزشگاه شوند و پس از مدتی هم ورزشگاه را ترک کردند. 

کنفدراسیون فوتبال آسیا ساعاتی پس از لغو این مسابقه در بیانیه‌ای اعلام کرد که مسابقه به دلیل «شرایط غیرمنتظره و پیش‌بینی نشده» لغو شده است. در این بیانیه همچنین آمده است که مسائل مربوط به این دیدار به کمیته مرتبط ارجاع داده شده است. 

رسانه‌های سعودی خبر داده‌اند که دلیل این تصمیم تیم الاتحاد، نصب مجسمه‌ای از قاسم سلیمانی در ورزشگاه نقش جهان اصفهان بوده است. 

باشگاه سپاهان اصفهان در بیانیه‌ای اعلام کرد که مسابقه این تیم با نماینده عربستان با تصمیم داوران این بازی لغو شده است. باشگاه اصفهانی همچنین اضافه کرده است که شکایت خود را نسبت به این اتفاق تنظیم و به کنفدراسیون فوتبال آسیا ارائه خواهد کرد. در صورتی که بر اساس ادعای سپاهان تصمیم برای لغو مسابقه از سوی داور مسابقه گرفته شده باشد، کار برای تیم اصفهانی دشوار خواهد بود، چرا که گزارش داور و ناظر بازی در تعیین تکلیف نتیجه این مسابقه تاثیرگذار خواهد بود.

ابتدا رسانه‌های سعودی اعلام کردند که دلیل عدم حضور بازیکنان الاتحاد در زمین مسابقه، وجود مجسمه‌ای از قاسم سلیمانی در ورزشگاه بوده است.

 دقایقی بعد خبرگزاری فارس در مطلبی در این خصوص نوشت: «برخی مدعی هستند تاخیر و لغو مسابقه به دلیل وجود تندیس قاسم سلیمانی در ورزشگاه بوده است که البته بعید به نظر می‌رسد.» 

این خبرگزاری نزدیک به سپاه پاسداران در ادامه نوشت: «این تیم عربستانی روز گذشته در همین ورزشگاه که تندیس حاج قاسم وجود دارد تمرین کرده و بسیار بعید است که تیم عربستانی بابت چنین موضوعی، این گستاخی را کرده باشد.» 

فارس در ادامه نوشته که این تندیس بیش از ۴ سال است که در ورزشگاه نقش جهان اصفهان وجود دارد. 

پس از این ماجراها رسانه‌های سعودی خبر دادند که کاروان باشگاه الاتحاد عربستان بلافاصله پس از لغو این دیدار، عازم فرودگاه شد تا به جده برگردد.

هم‌رسانی این مطلبنظرها

مطالب مرتبط

به‌روز رسانی وب‌سایت کنفدراسیون فوتبال آسیا؛ بازی سپاهان- الاتحاد تکرار می‌شود؟

حواشی حضور نیمار و دوستان در تهران؛ ستارگان الهلال به راحتی نساجی قائمشهر را مغلوب کردند

چرا روحانی از حمله به عین‌الاسد بی‌خبر بود؟ پاسخ کیهان: محرمانه بود، فقط ۱۰ نفر خبر داشتند