Eventsمناسبت ها
Loader

Find Us

FlipboardInstagramLinkedinTelegram
Apple storeGoogle Play store
آگهی

جایزه ۱.۶ میلیارد دلاری «مگا میلیونز»؛ برنده ناشناس در فلوریدا پس از ۷ هفته پا پیش گذاشت

بخت‌آزمایی «مگا میلیونز»
بخت‌آزمایی «مگا میلیونز» Copyright AP Photo
Copyright AP Photo
نگارش از یورونیوز فارسی
هم‌رسانی این مطلبنظرها
هم‌رسانی این مطلبClose Button

برنده خوش‌شانس جایزه یک میلیارد و ۶۰۰ میلیون دلاری «مگا میلیونز» در آمریکا پس از نزدیک به دو ماه برای دریافت جایزه خود اقدام کرد.

آگهی

هویت برنده این جایزه اعلام نشده و ممکن است تا ۹۰ روز دیگر نیز هویت او مشخص نشود. رقم قرعه‌کشی روز هشت اوت دومین جایزه بزرگ در تاریخ لاتاری آمریکا پس از جایزه دو میلیارد دلاری «پاوربال» در سال ۲۰۲۲ محسوب می‌شد.

مسابقه بخت‌آزمایی «مگا میلیونز» پیش از روز هشتم اوت در ۳۱ قرعه‌کشی پیاپی برنده‌ای نداشت. همین امر باعث شده بود تا رقم جایزه به شکل کم‌سابقه‌ای افزایش پیدا کند. 

بنا به اعلام مسئولان بخت‌آزمایی در ایالت فلوریدا برنده جایزه یک میلیارد و ۶۰۰ میلیون دلاری «مگا میلیونز» روز دوشنبه پس از گذشت هفت هفته از زمان قرعه‌کشی برای دریافت جایزه خود پا پیش گذاشت.  

به کانال تلگرام یورونیوز فارسی بپیوندید

او بلیت بخت‌آزمایی خود را از یک فروشگاه در «نپتون بیچ» واقع در ۲۴ کیلومتری شرق جکسون‌ویل در فلوریدا خریداری کرده بود. این برنده خوش‌شانس توانست هر شش شماره قرعه‌کشی روز هشتم اوت را به درستی انتخاب کند. 

او اکنون باید بین دریافت کامل اما تدریجی جایزه خود و یا دریافت تنها نزدیک به ۸۰۰ میلیون دلار از جایزه‌اش به صورت یک جا انتخاب کند. 

بنا به قوانین فلوریدا آن دسته از برندگان بخت‌آزمایی که رقم جایزه‌شان بیش از ۲۵۰ هزار دلار است تا ۹۰ روز مجبور به افشای هویت خود نیستند. 

جایزه یک میلیارد و ۶۰۰ میلیون دلاری «مگا میلیونز» بزرگترین رقم جوایز در تاریخ این مسابقه بخت‌آزمایی بود. رکورد قبلی این جایزه که در سال ۲۰۱۸ به ثبت رسید یک میلیارد و ۵۳۷ میلیون دلار بود. 

مسابقه بخت‌آزمایی «مگا میلیونز» در ۴۵ ایالت آمریکا، واشنگتن دی سی و جزایر ویرجین برگزار می‌شود.

هم‌رسانی این مطلبنظرها

مطالب مرتبط

مادربزرگ آمریکایی «دو بار» پیاپی با اعداد تاریخ تولد نوه‌اش برنده بلیط‌های بخت‌آزمایی شد

بخت‌آزمایی ۸۲۰ میلیون دلاری مگامیلیونز؛ قرعه‌ بنام که می‌افتد

بخت‌آزمایی کم‌سابقه در آمریکا؛ رقم جایزه «مگا میلیونز» به ۶۴۰ میلیون دلار رسید