بخت‌آزمایی ۸۲۰ میلیون دلاری مگامیلیونز؛ قرعه‌ بنام که می‌افتد

بختآزمایی مگامیلیونز
بختآزمایی مگامیلیونز Copyright Rick Bowmer/AP
Copyright Rick Bowmer/AP
نگارش از Farhad Mirmohammadsadeghi
هم‌رسانی این مطلبنظرها
هم‌رسانی این مطلبClose Button

تنها دو روز پس از آن که یک شهروند کالیفرنیایی در بخت‌آزمایی پاوربال، بیش از یک میلیارد دلار برنده شد، حالا یک نفر دیگر می‌تواند شانس بردن ۸۲۰ میلیون دلار را در بخت‌آزمایی روز سه‌شنبه مگامیلیونز داشته باشد.

آگهی

قرعه‌کشی روز جمعه این بخت‌آزمایی مبلغ این جایزه را به ۸۲۰ میلیون دلار رساند و اعداد برنده به این‌ شرح هستند: ۲۹، ۴۰، ۴۷، ۵۰، ۵۷ و توپ طلایی ۲۵.

تمام اعداد بلیت برنده کل مبلغ این جایزه باید با اعداد اعلام شده تطابق کند. در ۲۶ قرعه‌کشی گذشته هیچ‌کس به این اعداد دست نیافته است. آخرین برنده جایزه بزرگ در ۱۸ آوریل موفق به کسب آن شد. 

این مبلغ، جایزه کنونی را به پنجمین جایزه بزرگ تاریخ این بخت‌آزمایی بدل کرده است.

برنده‌ای که بخت با او یار بوده برای دریافت مبلغ این جایزه دو گزینه وجود دارد. برنده می‌تواند مبلغ ۴۲۲ میلیون دلار را به صورت نقدی، و یا یک قسمت از مبلغ ۸۲۰ میلیون دلار را در یک پرداخت فوری و مابقی را در ۲۹ پرداخت سالیانه دیگر دریافت کند. احتمال بردن بلیط برنده در این بخت آزمایی ۱ در ۳۰۲.۶ میلیون است.

این پنجمین بار است که جایزه بخت‌آزمایی مگامیلیونز از مرز ۷۰۰ میلیون دلار عبور می‌کند. در چهار بار پیشین که در سال‌های ۲۰۱۸، ۲۰۲۱، ۲۰۲۲ و ژانویه ۲۰۲۳ این اتفاق روی‌ داد، جایزه نهایی از مرز یک میلیارد دلار گذر کرد.  

بلیت این بخت‌آزمایی در ۴۵ ایالت آمریکا به علاوه واشنگتن دی‌سی و جزایر ویرجین این کشور فروخته می‌شود. قرعه‌کشی بعدی قرار است ساعت ۱۱ صبح به وقت منطقه زمانی شرقی ایالات متحده در روز سه‌شنبه ۲۵ ژوئیه برگزار شود.

هم‌رسانی این مطلبنظرها

مطالب مرتبط

یک بلیت بخت‌­آزمایی جایزه یک میلیارد و هفتصد دلاری «پاوربال» آمریکا را برد

برنده بخت‌آزمایی در چین جایزه ۳۰ میلیون دلاری را از همسر و فرزندش مخفی کرد

یک آمریکایی برنده جایزه بخت‌آزمایی به ارزش بیش از یک میلیارد دلار شد