سیل انتقادات علیه کلینزمن به‌خاطر درخواست پیراهن بازیکن رقیب کره جنوبی: «کاملا احمقانه است»

یورگن کلینزمن سرمربی تیم کره جنوبی
یورگن کلینزمن سرمربی تیم کره جنوبی Copyright AP Photo
نگارش از یورونیوز فارسی
هم‌رسانی این مطلبنظرها
هم‌رسانی این مطلبClose Button

یورگن کلینزمن، سرمربی تیم کره جنوبی با سیل انتقاداتی روبرو است که او را به‌دلیل تمایل به داشتن پیراهن یکی از بازیکنان حریف سرزنش می‌کنند با این حال کاپیتان سابق تیم ملی آلمان این انتقادات را «کاملا احمقانه» توصیف کرد.

آگهی

کلینزمن هفته گذشته پس از تساوی صفر بر صفر کره جنوبی مقابل تیم ملی ولز در شهر کاردیف، پیش آرون رمزی بازیکنان ولز رفت تا پیراهن او را بگیرد.

کاپیتان و مربی سابق آلمان به رسانه‌های بریتانیایی گفت که جاناتان، پسر ۲۶ ساله‌اش که دروازه‌بان تیم لس‌آنجلس گلکسی است این پیراهن را می‌خواست.

کلینزمن ۵۹ ساله اواخر پنجشنبه پس از ورود به کره جنوبی گفت که این لباس را برای فیزیوتراپ تیم پسرم در لس‌آنجلس گرفتم.

وی افزود: «صادقانه بگویم، من این جنجال را درک نمی‌کنم چراکه پسرم نظرات انتقادی در اینستاگرام خود گرفته است که کاملا احمقانه است.»

علیرغم اینکه تیم ملی کره جنوبی سه شنبه گذشته در نیوکاسل عربستان سعودی را یک بر صفر شکست داد با این حال کلینزمن در تلاش برای متقاعد کردن هواداران و رسانه‌های کره جنوبی است که از زمان انتصاب او در فوریه گذشته انتقادهای بسیاری به او کرده‌اند.

کلینزمن در شش مسابقه اخیر کره جنوبی تنها یک برد را تجربه کرده است.

کلینزمن پیش از جام ملت‌های آسیا در قطر در ژانویه پیش رو گفت: «ضروری است که همه روحیه مثبت داشته باشیم. البته هواداران، رسانه‌ها و تیم.»

وی اطمینان داد که اگر هیچ چیز خوب پیش نرود زمان کافی برای انتقاد کردن، اخراج مربی یا انجام هر کاری که می‌خواهید وجود دارد.

هم‌رسانی این مطلبنظرها

مطالب مرتبط

سرمربی تیم ملی کره جنوبی انتخاب شد؛ کی‌روش همچنان بدون تیم

تیم ملی آمریکا کلینزمن را کنار گذاشت

داستان قلعه‌نویی و کلینزمن؛ نتایجی مشابه با سرنوشتی متفاوت