انتقال به میلان در آستانه منتفی شدن؛ طارمی پول بیشتر خواست

مهدی طارمی
مهدی طارمی Copyright AP Photo
Copyright AP Photo
نگارش از یورونیوز فارسی
هم‌رسانی این مطلبنظرها
هم‌رسانی این مطلبClose Button

در حالیکه توافق بین مدیران دو باشگاه پورتو و میلان بر سر فروش مهدی طارمی حاصل شده بود، درخواست بازیکن تیم ملی برای افزایش دستمزد، کار را برای انتقال این مهاجم با سن‌سیرو با پیچیدگی رو به رو کرده است.

آگهی

بعد از مدتها چانه‌زنی میان مسئولان دو باشگاه آث میلان و پورتو، مدیران تیم ایتالیایی چهارشنبه بسته پیشنهادی خود را به ارزش ۱۵ میلیون یورو که به همراه پاداش‌ها به ۲۰ میلیون می‌رسید، به پورتو ارائه دادند. باشگاه پرتغالی که تا کمتر از یک ماه قبل به پیشنهادات زیر ۳۰ میلیون یورو برای مهاجم شماره ۹ خود جواب نمی‌داد، این بار با پیشنهاد میلان موافقت کرد چراکه نگران بود با اتمام قرارداد طارمی در پایان فصل آینده، مجبور شود این بازیکن را به صورت رایگان از دست بدهد. 

در حالی که پیش از این رسانه‌ها از توافق کلی میان میلان و مهدی طارمی بر سر جزئیات قرارداد، مدت زمان همچنین دستمزد بازیکن خبر داده بودند، شب گذشته در آخرین لحظات مهدی طارمی و مدیربرنامه‌های او درخواست‌های جدیدی را مطرح کردند. 

به گزارش روزنامه ایتالیایی گاتزتا دلواسپورت، این بازیکن در آخرین لحظات با دستمزد سالیانه یک میلیون و ۵۰۰ هزار یورویی خود مخالفت کرده و خواهان مبلغ بیشتری شده است. 

بر اساس گزارش رسانه‌های ایتالیایی، طارمی تاکید کرده که این رقم بسیار پایین‌تر از پیشنهاداتی است که در این مدت به او رسیده و حقوق بیشتری را از میلان درخواست کرده است. 

روزنامه رکورد پرتغال هم نوشته که طارمی خواستار دو برابر شدن دستمزد خود از سوی میلان شده است. با توجه به اینکه امروز آخرین روز بازار نقل و انتقالات فوتبال در ایتالیا است، حالا کار برای انجام این انتقال دشوارتر از قبل شده و حتی برخی از خبرنگاران ورزشی ایتالیایی گفته‌اند با توجه به تغییر درخواست‌های طارمی می‌توان انتظار داشت که میلان قید خرید این بازیکن را بزند. 

به کانال تلگرام یورونیوز فارسی بپیوندید

هرچند هنوز مشخص نیست که چرا طارمی در دقیقه ۹۰ درخواست‌های مالی خود را افزایش داده اما به هر ترتیب با خواسته‌های جدید این بازیکن و مدیربرنامه‌های او به نظر می‌رسد احتمال انجام این انتقال به میلان، بسیار دور از دسترس باشد.

هم‌رسانی این مطلبنظرها

مطالب مرتبط

گاتزتا دلو اسپورت: طارمی تنها یک قدم با آث میلان فاصله دارد

پیشنهاد تازه میلان برای مهاجم پورتو؛ طارمی به قرمز و مشکی‌ها می‌پیوندد؟

مهدی طارمی آقای گل لیگ پرتغال شد