Eventsمناسبت هاپادکست ها
Loader
Find Us
آگهی

عفو بین‌الملل: محمد قبادلو در خطر جدی اعدام است؛ وزارت اطلاعات: جاسوسان خود را معرفی کنند

علیرضا قبادی
علیرضا قبادی Copyright عکس از شبکه های اجتماعی
Copyright عکس از شبکه های اجتماعی
نگارش از یورونیوز فارسی
تاریخ انتشار به روز شده در
هم‌رسانی این مطلبنظرها
هم‌رسانی این مطلبClose Button

آخرین اخبار و گزارش‌ها از تحولات مرتبط با ایران به‌خصوص اعتراض‌ها در این کشور در روز جمعه ۲۰ ژانویه (۳۰ دی) را می‌توانید در این صفحه دنبال کنید.

آگهی

صد و بیست و هفتمین روز اعتراضات ایران در حالی آغاز می‌شود که روز گذشته واکنش‌های بسیاری به قطعنامه پارلمان اروپا مبنی بر قرار دادن سپاه پاسداران مطرح شد. الی کوهن، وزیر خارجه اسرائیل در پیامی از این اقدام پارلمان اروپا استقبال کرد و ستاد کل نیروهای مسلح ایران در بیانیه‌ای نسبت به این اقدام پارلمان اروپا هشدار داد.

رویترز به نقل از دو دیپلمات اروپایی گزارش داد که قرار است ۳۷ شخص ایرانی در رابطه با  نقض حقوق بشر به لیست سیاه اتحادیه اروپا اضافه شوند.

براساس گزارش‌های منتشر شده از زاهدان، در روزهای اخیر نیروهای امنیتی با افزایش ایست‌های بازرسی و بازداشت‌ها جو بسیار امنیتی را بر شهر حاکم کرده‌اند. برخی گزارش‌ها از دایر شدن ایست‌های بازرسی در همه شریان‌های ورودی شهر حکایت دارد.

روز گذشته همچنین هشتگ «من وکالت می‌دهم» در شبکه‌های اجتماعی بسیار مورد توجه کاربران بود و با واکنش‌های گسترده موافقان و مخالفان روبرو بود. 

آخرین اخبار و گزارش‌ها از تحولات مرتبط با ایران به‌خصوص اعتراض‌ها در این کشور در روز جمعه ۲۰ ژانویه (۳۰ دی) را می‌توانید در این صفحه دنبال کنید.

هم‌رسانی این مطلبنظرها

مطالب مرتبط

ستاد کل نیروهای مسلح ایران: پارلمان اروپا مراقب عواقب مصوبه خود باشد

حضور ۸ مقام ارشد عربستان در داووس ۲۰۲۳؛ بن فرحان: پیام مهمی به ایران ارسال کردیم

بیانیه سه کشور اروپایی در محکومیت گام‌‌های هسته‌ای ایران؛ تهران بیانیه گروه ۷ را «مغرضانه» خواند