Eventsمناسبت هاپادکست ها
Loader
ما را پیدا کنید
آگهی

اعتراضات ایران؛ به ابتکار آمریکا «ایران» موضوع نشست غیرعلنی شورای امنیت خواهد بود

 تظاهرات روز جمعه زاهدان
تظاهرات روز جمعه زاهدان Copyright عکس از شبکه های اجتماعی
Copyright عکس از شبکه های اجتماعی
نگارش از یورونیوز فارسی
تاریخ انتشار به روز شده در
هم‌رسانی این مطلبنظرها
هم‌رسانی این مطلبClose Button

پس از گذشت بیش از چهل روز از زمان جان باختن مهسا امینی در بازداشتگاه گشت ارشاد همچنان اعتراضات سراسری در شهرهای مختلف ایران ادامه دارد.

آگهی

پس از گذشت بیش از ۴۰ روز از زمان جان باختن مهسا امینی در بازداشتگاه گشت ارشاد، همچنان اعتراضات سراسری و گسترده در شهرهای مختلف ایران ادامه دارد. 

تجمعات و تظاهرات مردمی و دانشجویی در خیابان‌ها و دانشگاه‌های مختلف همچنان برگزار می‌شود و معترضان با سر دادن شعارهای تند ضد حاکمیتی مخالفت و خشم خود را نسبت به مقام‌های جمهوری اسلامی ابراز داشتند. 

در اقدامی بسیار کم‌سابقه پنجشنبه شب فرمانده نیروی انتظامی استان سیستان و بلوچستان از کار برکنار شد. در بیانیه‌ای که شورای تامین این استان منتشر شده علت این برکناری تیراندازی نیروهای انتظامی به شهروندان و عابرین بی‌گناهی عنوان شده که نقشی در اعتراضات نداشته‌اند.

اختلال اینترنت همچنان در ایران ادامه دارد و کاربران با محدودیت‌های فراوانی برای دسترسی به شبکه‌های پیام‌رسان و اجتماعی رو به رو هستند. با این حال همچنان تصاویر و ویدیوهای بسیاری از اعتراضات از شهرهای مختلف ایران مخابره می‌شود. 

آخرین خبرها و گزارش‌ها درباره اعتراضات سراسری ایران و واکنش‌های بین‌المللی به آن‌ در روز جمعه ۶ آبان (۲۸ اکتبر) را در این مطلب پیگیری کنید.

هم‌رسانی این مطلبنظرها

مطالب مرتبط

اعتراضات در ایران؛ اتحادیه اروپا ۲۹ فرد و سه نهاد را به فهرست تحریم‌های حقوق بشری اضافه کرد

آغاز هفتمین هفته از اعتراضات ایران؛ تجمعات اعتراض‌آمیز در چند دانشگاه برگزار شد

بازدید ۳۰ میلیونی؛ شروین حاجی‌پور با «آشغال» هم رکورد زد