Eventsمناسبت هاپادکست ها
Loader
ما را پیدا کنید
آگهی

اعتراضات سراسری در ایران؛ تهدید و وعده رئیسی، ادامه تجمعات شبانه، بازداشت‌های گسترده در کردستان

اعتراضات در ایران
اعتراضات در ایران Copyright AP
Copyright AP
نگارش از یورونیوز فارسی
تاریخ انتشار به روز شده در
هم‌رسانی این مطلبنظرها
هم‌رسانی این مطلبClose Button

دور جدید اعتراضات مردمی در ایران که از ۲۵ شهریور با کشته شدن مهسا امینی، شهروند ایرانی ساکن سقز در اثر ضرب و شتم مأموران گشت ارشاد تهران آغاز شد، با ادامه تجمعات اعتراضی در روز و شب چهارشنبه، برای دوازدهمین روز ادامه یافت.

آگهی

دور جدید اعتراضات مردمی در ایران که از ۲۵ شهریور با کشته شدن مهسا امینی، شهروند ایرانی ساکن سقز در اثر ضرب و شتم مأموران گشت ارشاد تهران آغاز شد، وارد دوازدهمین روز خود شده است.

با وجود محدودیت‌های شدید وضع شده در ایران برای استفاده از اینترنت، خبرهایی که از داخل کشور می‌رسد حاکی از تشدید اعتراضات و همزمان تشدید خشونت دستگاه سرکوب حکومت در مقابل معترضان عمدتا جوان است.

به موازات ادامه اعتراضات در خیابان‌های ایران، شبکه‌های اجتماعی نیز مللو از پیام‌هایی شده که از سوی چهره‌های برجسته ایرانی و بین‌المللی در اعلام همبستگی با معترضان ایران منتشر می‌گردد.

تجمعات اعتراضی نیز در اقصی نقاط جهان در حمایت از معترضان ایرانی و فشار بر جامعه بین‌الملل برای انجام اقدامی موثر در قبال حکومت سرکوبگر همچنان در حال برگزاری است.

آخرین خبرها، گزارش‌ها و واکنش‌ها دربارۀ اعتراضات آزادیخواهانۀ مردم ایران و اقدامات بین‌المللی در این راستا در روز چهارشنبه ۶ مهر را در این مطلب پیگیری کنید.

به کانال تلگرام یورونیوز فارسی بپیوندید

هم‌رسانی این مطلبنظرها

مطالب مرتبط

در پی «تجاوز فرمانده پلیس به دختری در چابهار» معترضان به ساختمان‌های دولتی حمله کردند

ادعای فرمانده یگان‌های ویژه همزمان با ادامه و گسترش اعتراضات ایران در دهمین روز: کار را تمام کردیم

اعتراض به جنگ غزه مراسم فارغ‌التحصیلی در دانشگاه میشیگان را تحت الشعاع قرار داد