شلیک به سر بخاطر یک نخ سیگار؛ کهنه سرباز فرانسوی دستگیر شد

عکس تزئینی از یک فندک رهاشده روی زمین
عکس تزئینی از یک فندک رهاشده روی زمین Copyright آسوشیتدپرس
نگارش از یورونیوز فارسی
هم‌رسانی این مطلبنظرها
هم‌رسانی این مطلبClose Button

یک کهنه سرباز فرانسوی حوالی عصر چهارشنبه فقط به دلیل اینکه یک نفر به او سیگار نداد به سر او شلیک کرد. قربانی این حادثه فردی چهل و پنج ساله است که هم اکنون در بیمارستان به‌سر می‌برد.

آگهی

یک کهنه سرباز فرانسوی حوالی عصر چهارشنبه، یکم تیرماه فقط به دلیل اینکه یک نفر به او سیگار نداد به سر او شلیک کرد. قربانی این حادثه فردی چهل و پنج ساله است که هم اکنون در بیمارستان به‌سر می‌برد.

شاهدان این حادثه برای بیان مشاهدات خود به اداره پلیس فراخوانده شده‌اند.

دادستانی شهر تولوز در جنوب غربی فرانسه درباره این حادثه گفت که این کهنه سرباز احتمالا فقط به جهت اینکه فرد قربانی به او سیگار نداده به وی شلیک کرده است. دادستان تولوز با وخیم توصیف کردن حال مضروب گفت که پلیس موفق شده فرد ضارب را شناسایی و دستگیر کند.

وی در مورد دستگیری ضارب گفت که ساعت چهار بامداد روز پنج‌شنبه محل زندگی وی را شناسایی کرده و با اعزام نیرو به محل و محاصره منزل او در ساعت شش و چهل و پنج دقیقه صبح توانستند او را دستگیر کنند.

این کهنه سرباز ۴۹ سال سن دارد و به همراه سگ خود در شهر کوچکی به نام بسی‌یِر در چهل کیلومتری شهر تولوز زندگی می‌کند.

حادثه تیراندازی در ساعت ۸ شب روز چهارشنبه به وقوع پیوست.

ماجرای این تیراندازی و دستگیری ضارب را سدریک مورل، شهردار بسی‌یِر ساعت ۷ صبح امروز پنجشنبه در پست فیس‌بوکی با عنوان دستگیری «آرام دیوانه» منتشر کرد. وی همچنین گفت: «شورای شهر اعلام می‌کند که وضعیت ترافیک عادی شده و مدارس باز هستند. همچنین یک اتاق مشاوره روان‌شناسی برای کمک به ساکنان شوکه شده در نظر گرفته شده است.»

هم‌رسانی این مطلبنظرها

مطالب مرتبط

تیراندازی در یک مرکز بهداشتی در اکلاهمای آمریکا ۴ کشته به جا گذاشت

تیراندازی در تگزاس آمریکا؛ ۱۹ کودک دبستانی قتل‌عام شدند

قوانین عجیب فرانسه؛ از ممنوعیت برهنگی در خانه تا مخالفت والدین با ازدواج فرزندان