Eventsمناسبت هاپادکست ها
Loader

Find Us

آگهی

ابتلای جاستین بیبر به سندرم رمزی هانت؛ نصف صورت خواننده کانادایی فلج شد

جاستین بیبر
جاستین بیبر Copyright AP Photo
Copyright AP Photo
نگارش از یورونیوز فارسی
هم‌رسانی این مطلبنظرها
هم‌رسانی این مطلبClose Button

تصاویری که بیبر در این ویدیو از خود به نمایش گذاشته نشان می‌دهد که او به سختی می‌تواند یک طرف صورت خود را حرکت دهد. این خواننده پرطرفدار در میان نوجوانان، بیماری خود را بسیار جدی خواند.

آگهی

جاستین بیبر، خواننده جوان کانادایی می‌گوید دچار یک اختلال نادر شده که نیمی از صورت او را فلج کرده است. 

او در ویدیویی که در صفحه اینستاگرام خود منتشر کرده با اشاره به اینکه به سندرم رمزی هانت مبتلا شده، می‌گوید که همین مسئله باعث شده تا تور کنسرت‌های خود را در واشنگتن و تورنتو لغو کند. 

سندرم رمزی هانت که در پی اختلال در نورون‌های عصبی پدید می‌آید بر بخشی از سلول‌های عصبی اثر می‌گذارد و باعث فلجی صورت می‌شود. 

تصاویری که بیبر در این ویدیو از خود به نمایش گذاشته نشان می‌دهد که او به سختی می‌تواند یک طرف صورت خود را حرکت دهد. این خواننده پرطرفدار در میان نوجوانان همچنین بیماری خود را بسیار جدی خواند. او در ادامه گفت: «به کسانی که از لغو برنامه‌های من ناامید شده‌اند باید بگویم که این بیماری باعث شده از نظر فیزیکی توانایی اجرا را نداشته باشد. بدنم به من می‌گوید که باید سرعتم را کم کنم و امیدوارم شما هم متوجه این مسئله باشید.» 

بیبر هرچند می‌گوید مطمئن نیست روند بهبودی او چه مدت طول خواهد کشید اما اطمینان دارد که روند درمان به شکلی مثبت ادامه می‌یباد. او در این رابطه گفت: «من از این زمان صرفا برای استراحت، آرامش و بازگشت به حالت صد در صدی استفاده می‌کنم تا بتوانم کاری را که برای انجام آن به دنیا آمده‌ام، ادامه دهم.» 

این بیماری در حالی برای جاستین بیبر اتفاق افتاده که پیشتر و در ماه مارس، هیلی بیبر، همسر این خواننده به دلیل لخته شدن خود در مغزش، در بیمارستان بستری شده بود.

هم‌رسانی این مطلبنظرها

مطالب مرتبط

درخواست از جاستین بیبر برای لغو برنامه کنسرت در عربستان

دردسر جاستین بیبر در مکزیک

۱.۶ میلیون نفر در بزرگترین کنسرت مدونا در ریو دو ژانیروی برزیل شرکت کردند