ویل اسمیت از مجری مراسم اسکار عذرخواهی کرد

ویل اسمیت و کریس راک در مراسم اهدای جوایز آکادمی اسکار ۲۰۲۲
ویل اسمیت و کریس راک در مراسم اهدای جوایز آکادمی اسکار ۲۰۲۲ Copyright AP Photo
نگارش از یورونیوز فارسی
هم‌رسانی این مطلبنظرها
هم‌رسانی این مطلبClose Button

ویل اسمیت روز دوشنبه با انتشار پستی در اینستاگرام از کریس راک، کمدین و مجری مراسم اسکار عذرخواهی کرد. ستاره هالیوود یکشنبه شب پس از شوخی کریس راک درباره همسرش بالای صحنه رفته و یک سیلی به گوش او زده بود.

آگهی

ویل اسمیت روز دوشنبه با انتشار پستی در اینستاگرام از کریس راک، کمدین و مجری مراسم اسکار عذرخواهی کرد. ستاره هالیوود یکشنبه شب پس از شوخی کریس راک درباره موی سر همسرش، جیدا پینکت اسمیت، بالای صحنه رفت و یک سیلی به گوش او زد و فریاد کشید: «اسم همسر من از دهن کثیفت بیرون نیاید.»

برنده جایزه بهترین هنرپیشه نقش اول مرد برای بازی در فیلم شاه ریچارد در حساب اینستاگرامی خود با ابراز پشیمانی از این رفتار خطاب به کریس راک نوشت: «می‌خواهم به صورت عمومی از تو بخواهم که مرا ببخشی. کاری که من کردم بی‌جا و اشتباه بود. رفتار دیشب من در مراسم اسکار غیرقابل بخشش و توجیه‌ناپذیر بود. شوخی‌هایی در این سطح، بخشی از کار ما است، اما شوخی درباره مشکل سلامتی جیدا برای من زیادی بود و احساساتی واکنش نشان دادم.»

این ماجرا عملا مراسم اهدای جوایز نود و چهارمین دوره آکادمی اسکار را تحت‌الشعاع قرار داد. آکادمی اسکار با محکومیت واکنش ویل اسمیت اعلام کرد که در این باره تحقیق خواهد کرد.

هم‌رسانی این مطلبنظرها

مطالب مرتبط

شان پن تهدید کرد: اگر زلنسکی در مراسم اسکار سخنرانی نکند جوایز خود را نابود خواهم کرد

مراسم اسکار ۲۰۲۲؛ تب و تاب هالیوود برای شب موعود

اعلام نامزدهای جایزه اسکار؛ «قدرت سگ» صدرنشین شد