Eventsمناسبت هاپادکست ها
Loader
Find Us
آگهی

آدم‌خوار فرانسوی پس از فرار از بیمارستان روانی به یک زن حمله کرد

بازداشت «آدم‌خوار پیرنه» در سال ۲۰۱۳
بازداشت «آدم‌خوار پیرنه» در سال ۲۰۱۳ Copyright AFP
Copyright AFP
نگارش از یورونیوز فارسی
تاریخ انتشار به روز شده در
هم‌رسانی این مطلبنظرها
هم‌رسانی این مطلبClose Button

ژرمی رمبو طی سال‌های ۲۰۱۱ و ۲۰۱۲ به عنوان سرباز ارتش فرانسه به افغانستان اعزام شده بود. او در توجیه قتل یک کشاورز ۹۰ ساله در سال ۲۰۱۳ گفته بود که «صداهایی» می‌شنید که به او دستور می‌داد تا به این پیرمرد که وی را از اعضای طالبان تصور می‌کرد حمله کند.

آگهی

مردی فرانسوی که به «آدم‌خوار پیرنه» معروف شده است پس از فرار از بیمارستان محل نگهداری خود به یک نفر در شهر تولوز حمله کرد.

ژرمی رمبو، عضو سابق ارتش فرانسه که اکنون ۳۴ سال دارد در سال ۲۰۱۳ پس از قتل یک کشاورز ۹۰ ساله زبان و قلب او را کباب کرده و خورده بود.

او در سال ۲۰۱۸ پس از بررسی‌های پزشکی و روانپزشکی از نظر کیفری مسئول اعمال خود تشخیص داده نشد. به این ترتیب بنا به تصمیم مقامات فرانسه از او در یک بیمارستان ویژه بیماران روانی نگهداری می‌شد.

به کانال تلگرام یورونیوز فارسی بپیوندید

پلیس فرانسه توانست ژرمی رمبو را که روز چهارشنبه در یکی از خیابان‌های شهر تولوز به یک زن ۷۲ ساله حمله کرد بازداشت کند.

طبق گزارش‌های منتشر شده او در جریان انتقالش از بیمارستانی به بیمارستان دیگر به دلیل «سهل‌انگاری» کادر پزشکی موفق به فرار شد.

ژرمی رمبو طی سال‌های ۲۰۱۱ و ۲۰۱۲ به عنوان سرباز ارتش فرانسه به افغانستان اعزام شده بود. او در توجیه قتل یک کشاورز ۹۰ ساله در سال ۲۰۱۳ گفته بود که «صداهایی» می‌شنید که به او دستور می‌داد تا به این پیرمرد که ژرمی رمبو وی را از اعضای طالبان تصور می‌کرد حمله کند.

در پرونده ژرمی رمبو پیش از اعزامش به افغانستان نشانه‌ای از «اختلال روانی» دیده نمی‌شد. او سابقه پنج سال خدمت در ارتش فرانسه را دارد.

زن مسنی که ژرمی رمبو روز چهارشنبه به او حمله کرد برای گرداندن سگ خانگی‌اش در حال عبور از یکی از خیابان‌های تولوز بود. این شهر در نزدیکی رشته‌کوه پیرنه در جنوب غربی فرانسه واقع شده است.

هم‌رسانی این مطلبنظرها

مطالب مرتبط

اجداد انسان‌ها ۱.۵ میلیون سال پیش همدیگر را قصابی می‌کردند و می‌خوردند

مرد ۲۶ ساله به اتهام تجاوز جنسی به بیمار ۸۰ ساله در بیمارستان تحت تعقیب قرار گرفت

ایسی ساگاوا، آدمخوار ژاپنی در ۷۳ سالگی درگذشت