سردار آزمون به بایر لورکوزن پیوست

سردار آزمون
سردار آزمون   -  Copyright  AP Photo
نگارش از یورونیوز

رسانه‌های فرانسوی خبر این نقل و انتقال غیرمنتظره را یک ضربه سخت به المپیک لیون توصیف کردند که از تابستان گذشته در پی جذب سردار بود.

باشگاه بایر لورکوزن شامگاه شنبه با انتشار بیانیه‌ای اعلام کرد سردار آزمون، مهاجم زنیت روسیه با امضای قراردادی برای ۵ فصل به این تیم آلمانی پیوست.

رسانه‌های فرانسوی خبر این نقل و انتقال غیرمنتظره را یک ضربه سخت به المپیک لیون توصیف کردند که از تابستان گذشته در پی جذب سردار بود.

توییت بایر لورکوزن سردار آزمون را با پیراهن این تیم نشان می‌دهد

سیمون رولفس، مدیر ورزشی بایر لورکوزن درباره قرارداد غیرمنتظره با سردار آزمون گفت: «قرارداد تا ۳۰ ژوئن ۲۰۲۷ اعتبار دارد. ما از این جذب موفق بسیار خوشحالیم. سردار آزمون از سال‌ها پیش یکی از بهترین گلزنان لیگ فهرمانان روسیه است. او با زنیت سه بار فاتح این جام شده و مرتب در رقابت‌های جام قهرمانان اروپا بازی کرده و کلاس بازی سطح بالای بین‌المللی خود را به نمایش گذاشته است.»

به گزارش رسانه‌های ایران این خبر در حالی تائید شد که حتی چند روز پیش رییس باشگاه زنیت از ادامه حضور سردار در این تیم صحبت کرد و گفت که او حداقل تا پایان فصل آبی پوش خواهد ماند.

 بایرلورکوزن ساعتی پیش از رسمی شدن این انتقال با انتشار یک توییت، وعده یک اتفاق ویژه را به هوادارانش داده بود.

بایر لورکوزن با این قرارداد، توانست برنده رقابت با المپیک لیون، نیوکسل و شماری از باشگاه‌های ایتالیایی از جمله یونتوس شود که در فکر استخدام مهاجم ۲۷ ساله ایرانی بودند.

مطالب مرتبط