Eventsمناسبت هاپادکست ها
Loader

Find Us

آگهی

سکوی ورزشگاه با بالا و پایین پریدن‌های تماشاگران «ویتسه» هلند فرو ریخت

تصویر آرشیوی است
تصویر آرشیوی است Copyright AP Photo
Copyright AP Photo
نگارش از یورونیوز فارسی
هم‌رسانی این مطلبنظرها
هم‌رسانی این مطلبClose Button

یکی از سکوهای پایینی ورزشگاه نایمخن در پایان بازی سقوط کرد و هواداران ویتسه که از خوشحالی پیروزی تیمشان بالا و پایین می‌پریدند، خوش‌شانس بودند که در نهایت آسیبی به آنها وارد نشد.

آگهی

تماشاگران ویتسه هلند خوش‌شانس بودند که شادی آنها پس از پیروزی امروز تیم محبوبشان به قیمت جانشان تمام نشد.

پس از پایان مسابقه امروز یکشنبه ۱۷ اکتبر، دو تیم فوتبال نایمخن و ویتسه در چارچوب رقابت‌های لیگ هلند که با پیروزی تیم مهمان به پایان رسید، هواداران ویتسه در مقابل بازیکنان خودی مشغول جشن و پایکوبی بودند که ناگهان یکی از جایگاه‌های استادیوم فرو ریخت.

البته این هواداران خوش‌شانس بودند که شکستن جایگاه به صورت کامل رخ نداد و هوادارانی که در آن بخش حضور داشتند، توانستند تعادل خود را حفظ کنند.

این مسابقه با تک گل بادن که در دقیقه ۱۶ به ثمر رسیده بود به سود ویسته به پایان رسید و این تیم توانست خود را به رده ششم جدول رقابت‌های لیگ هلند برساند.

در تصاویری که از این حادثه منتشر شده نشان می‌دهد که هواداران پیش از حادثه با شادی و هیجان بسیار زیاد بالا و پایین می‌پرند. حتی پس از اینکه یکی از سکوها فرو می‌ریزد هم همچنان هواداران خوشحال به شادی و بالا و پایین پریدن خود ادامه می دهند. با تمام این احوال البته شهردار شهر نایمخن به رسانه‌های محلی گفته است که خوشبختانه کسی در این حادثه آسیب ندیده است.

به کانال تلگرام یورونیوز فارسی بپیوندید

هم‌رسانی این مطلبنظرها

مطالب مرتبط

ناآرامی در پی محدودیت‌های کرونایی در هلند؛ پلیس به سلاح گرم متوسل شد

ورزشگاه المپیک ۲۰۲۰ توکیو افتتاح شد

حمله تروریستی به ورزشگاه منچستر؛ تحقیقات سرویس‌های امنیتی بریتانیا محرمانه شد