اعضای بی‌تی‌اس با دریافت گذرنامه دیپلماتیک فرستاده ویژه رئیس جمهوری کره‌ جنوبی شدند

گروه بی‌تی‌اس و دیدار با رئیس جمهوری کره جنوبی
گروه بی‌تی‌اس و دیدار با رئیس جمهوری کره جنوبی Copyright عکس از ویدئوی آسوشیتدپرس
Copyright عکس از ویدئوی آسوشیتدپرس
نگارش از یورونیوز فارسی
هم‌رسانی این مطلبنظرها
هم‌رسانی این مطلبClose Button

اعضای گروه کی-‌پاپ بی‌تی‌اس به‌عنوان نخستین اقدام به‌عنوان فرستاده ویژه، مون را در سفر به نیویورک برای حضور در مجمع عمومی سازمان ملل همراهی خواهند کرد.

آگهی

اعضای گروه بی‌تی‌اس از سوی «مون جائه این»، رئیس جمهوری کره‌جنوبی به‌عنوان «فرستاده ویژه ریاست جمهوری برای نسل‌ها و فرهنگ آینده» منصوب شدند.

رئیس جمهوری کره‌جنوبی در دیدار با اعضای این گروه به هر کدام از آن‌ها پاسپورت دیپلماتیک اهدا کرد.

مون از گروه بی‌تی‌اس برای مشارکت در چالشی در حمایت از افراد کم شنوا تشکر کرد و کسب سه جایزه در مراسم جوایز ویدئو موسیقی ام‌تی‌وی را تبریک گفت.

اعضای گروه کی-‌پاپ بی‌تی‌اس به‌عنوان نخستین اقدام به‌عنوان فرستاده ویژه، مون را در سفر به نیویورک برای حضور در مجمع عمومی سازمان ملل همراهی خواهند کرد. مجمع عمومی سازمان ملل از تاریخ ۱۹ تا ۲۳ سپتامبر برگزار می‌شود. این گروه همچنین در دومین نشست درباره توسعه پایدار در نیویورک حضور خواهند داشت.

AP Photo
اعضای گروه بی‌تی‌اس در دیدار با رئیس جمهوری کره جنوبیAP Photo

موضوع هفتادوششمین مجمع عمومی «ایجاد تاب‌آوری از طریق امید به بهبود از بیماری کووید-۱۹، پاسخگویی به نیازهای کره‌زمین، احترام به حقوق مردم و احیای سازمان ملل متحد» است.

آقای مون از بی‌تی‌اس برای مشارکت در تقویت «قدرت نرم کره‌ جنوبی» تشکر کرد و گفت که آن‌ها از نظر دیپلماتیک به او بسیار کمک کرده‌اند. وی گفت که سران کشورها اغلب در مکالماتشان با او احساس خود را از کی‌-پاپ ابراز می‌کنند.

AP Photo
اهدای پاسپورت دیپلماتیک به اعضای گروه بی‌تی‌اسAP Photo

گروه موسیقی کره‌ای بی‌تی‌اس نخستین هنرمندان از این کشور هستند که نامزد جایزه معتبر گرمی شده‌اند و در برترین فهرست‌های موسیقی پاپ جهان بارها قرار گرفته‌اند.

پیش بینی می‌شود اعضای گروه بی‌تی‌اس در نیویورک سخنرانی داشته باشند و یک کلیپ ویدئویی از عملکرد آن‌ها پخش شود.

دفتر ریاست جمهوری کره جنوبی اعلام کرد: «از آنجا که بی‌تی‌اس پیام‌های تسلی و امید را به تمام جهان رسانده است انتظار می‌رود اینبار حضور آن‌ها در مجمع عمومی سازمان ملل به‌عنوان فرصتی معنی دار برای گسترش ارتباط با نسل‌های آینده در سراسر جهان و جلب همدردی آن‌ها در مسائل مهم بین‌المللی باشد.»

هم‌رسانی این مطلبنظرها

مطالب مرتبط

«طلایی»؛ اولین آلبوم استودیویی جون کوک، خواننده بی تی اس منتشر شد

مجله تایم گروه کره‌ای بی‌تی‌اس را به‌عنوان چهره هنرمند سال ۲۰۲۰ معرفی کرد

بی‌تی‌اس؛ در مورد سوپراستارهای کی پاپ در جشن تولد ده سالگی آن‌ها چه می‌دانیم؟