Eventsمناسبت هاپادکست ها
Loader
ما را پیدا کنید
آگهی

مرتفع‌ترین هتل لوکس جهان در شانگهای چین گشایش یافت

«هتل جی» در شانگهای چین
«هتل جی» در شانگهای چین Copyright AFP
Copyright AFP
نگارش از یورونیوز فارسی
تاریخ انتشار
هم‌رسانی این مطلبنظرها
هم‌رسانی این مطلبClose Button

«قیمت سوئیت‌های خاص این هتل با ارتفاع آن بی‌نسبت نیست، چنان‌که اقامت در یک «جِی سوئيت» با لوسترهای کریستالی و سونای شخصی بیش از ۱۰ هزار دلار پای مهمان تمام می‌شود.»

آگهی

مرتفع‌ترین هتل لوکس جهان با ارتفاع ۶۳۲ متر از سطح زمین در طبقه ۱۲۰ برج شانگهای افتتاح شد.

آسانسورهای «هتل جِی» با سرعت برق‌آسای ۱۸ متر بر ثانیه (۴۷ کیلومتر بر ساعت) مسافران ثروتمند را به اوج این برج مارپیچی می‌رسانند تا در آخرین طبقهٔ آن مهمان یکی از ۱۶۵ اتاق این هتل باشند.

این هتل که گشایش آن به‌دلیل شیوع ویروس کرونا به‌تأخیر افتاده بود اکنون پذیرای مهمانانی است که در هر ساعت شبانه‌روز از خدمات خدمتکار شخصی برخوردارند.

مهمانان شنادوست می‌توانند سری به استخر طبقه ۸۴ بزنند و مهمانان گرسنه هم می‌توانند در یکی از هفت رستوران این هتل دلی از عزا در بیاورند، و در کنار امکانات دیگر، چندین اسپا و بار هم برای استراحت و باده‌گساری در کار است.

ISTOK
برج معروف شانگهای چینISTOK

البته بهره‌مند شدن از این خدمات رنگارنگ کم‌هزینه نیست و به روز رساندن شب در یکی از اتاق‌های معمولی «هتل جِی» حدود ۴۵۰ دلار برای مهمانان آب می‌خورد. اما قیمت سوئیت‌های خاص این هتل با ارتفاع آن بی‌نسبت نیست و سر به فلک می‌کشد، چنان‌که اقامت در یک «جِی سوئيت» با لوسترهای کریستالی و سونای شخصی بیش از ۱۰ هزار دلار به پای مهمان تمام می‌شود.

به اینستاگرام یورونیوز فارسی بپیوندید

این هتل که رسماً روز یکشنبه گشایش یافت جزو مجموعه‌ هتل‌های بین‌المللی «جین ‌جیانگ» بوده و سهام آن متعلق به دولت چین است. برج شانگهای که در کانون مالی و تجاری این شهر واقع شده پس از برج خلیفه دُبی بلندترین بنای جهان به شمار می‌رود.

مسئولان «هتل جی» گفته‌اند که وبسایت هتل در روز افتتاح آن به‌علت هجوم مشتاقان از کار افتاده است و همین امر انگیزهٔ خوبی به تمامی کارکنانش داده تا به مهمانان آینده خدمات ممتازی ارائه دهند.

هم‌رسانی این مطلبنظرها

مطالب مرتبط

هتل آویزان از کوه در مجاورت ماچو پیچو در پرو؛ اگر از ارتفاع می‌ترسید فکرش را نکنید

هتل آکواریوم در تایوان؛ اقامتی چند روزه در کنار ماهی‌ها

طرح چین برای انهدام جنگنده‌های پیشرفته آمریکا با استناد به تصاویر ماهواره‌ای