والیبال؛ ششمین باخت متوالی تیم ملی ایران در لیگ ملت‌ها مقابل فرانسه رقم خورد

تیم ملی والیبال ایران
تیم ملی والیبال ایران Copyright عکس از ایرنا
نگارش از یورونیوز فارسی
هم‌رسانی این مطلبنظرها
هم‌رسانی این مطلبClose Button

این ششمین باخت متوالی تیم ملی ایران در لیگ ملت‌های ۲۰۲۱ بود که سبب شد این تیم در ابتدای هفته پنجم مسابقات در جایگاه یازدهم جدول رده‌بندی مرحله مقدماتی قرار گیرد.

آگهی

تیم ملی والیبال ایران در نخستین مسابقه خود از هفته پنجم رقابت‌های لیگ ملت‌های ۲۰۲۱ در سه ست مغلوب تیم ملی فرانسه شد.

ملی‌پوشان ایرانی که پس از کسب نتایجی درخشان در هفته دوم و ابتدای هفته سوم روند نزولی خود را با شکست مقابل آلمان آغاز کردند همچنان در ارائه نمایشی مقتدرانه آنطور که از آنها انتظار می‌رود ناتوان نشان می‌دهند.

برتری والیبالیست‌های فرانسوی که خود را مهیای حضور در نیمه نهایی این رقابت‌ها می‌کنند در این مسابقه کاملا محسوس بود؛ به نحوی که تیم ایران هرگز موفق نشد خود را از رقیب قدرتمندی چون فرانسه که تنها شکست را به تیم ملی برزیل تحمیل کرده پیش بیافتد.

شاگردان آلکنو مسابقه را با ترکیب جواد کریمی، میلاد عبادی‌پور، سیدمحمد موسوی، علی‌اصغر مجرد، صابر کاظمی، میثم صالحی و آرمان صالحی آغاز کردند.

اضافه شدن سعید معروف و امیر غفور به ترکیب تیم در ست دوم نیز نتوانست تغییری در روند مسابقه ایجاد کند و برتری فرانسه همچنان ادامه یافت.

خروس‌ها در این مسابقه در هر سه ست با نتایج ۲۵ بر ۲۱، ۲۵ بر ۲۱ و ۲۵ بر ۱۹ به برتری رسیدند تا در نهایت سه بر صفر پیروزی را از آن خود کنند.

این ششمین باخت متوالی تیم ملی ایران در لیگ ملت‌های ۲۰۲۱ بود که سبب شد این تیم در ابتدای هفته پنجم مسابقات در جایگاه یازدهم جدول رده‌بندی مرحله مقدماتی قرار گیرد.

پنج پیروزی متوالی ایران مقابل هلند،‌ کانادا، ایتالیا، بلغارستان و آمریکا که از انتهای هفته نخست مسابقات استارت خورد به نحوی انتظارات را از تیم ملی ایران بالا برد که هرگز تصور نمی‌شد شاگردان آلکنو شکست مقابل تیمی چون استرالیا را نیز در این مسابقات تجربه کنند.

ملی پوشان ایرانی در هفته پنجم رقابت‌های لیگ ملت‌های ۲۰۲۱ روز سه‌شنبه مقابل لهستان به میدان می‌روند و در دیگر دیدار این هفته روز چهارشنبه رو در روی آرژانتین قرار خواهند گرفت.

به توییتر یورونیوز فارسی بپیوندید

هم‌رسانی این مطلبنظرها

مطالب مرتبط

ایران با پیروزی قاطع مقابل صربستان به مرحله نهایی لیگ ملت‌های والیبال راه یافت

انتقام‌گیری از ژاپن؛ تیم والیبال ایران قهرمان آسیا شد

تیم ملی والیبال ایران با شکست مقابل ژاپن از المپیک حذف شد