تایلر با پیروزی قاطع در برابر رامیرز، چهارمین کمربند حرفه‌ای بوکس خود را دریافت کرد

Access to the comments نظرها
نگارش از یورونیوز فارسی
جاش تایلر، بوکسور اسکاتلندی
جاش تایلر، بوکسور اسکاتلندی   -  کپی رایت  AP Photo

جاش تایلر، بوکسور اسکاتلندی موفق شد با پیروزی بر خوزه رامیرز به اولین قهرمان بلامنازع بوکس اسکاتلند تبدیل شد که توانسته هر چهارکمربند اصلی این رشته ورزشی را کسب کند. 

تیلر ۳۰ ساله در مبارزه خود با رامیرز که در لاس وگاس آمریکا برگزار شد با امتیاز ۱۱۴ بر ۱۱۲ بر رقیب خود پیروز شد تا بتواند به رکورد ۱۸ برد در ۱۸ مبارزه خود دست یابد. تیلر در ۱۳ مسابقه توانسته با کسب امتیاز کامل (ناک اوت) حریفان خود را شکست دهد. 

در سوی مقابل رامیرز پس از کسب ۲۶ برد پیاپی که ۱۷ مورد آن با کسب امتیاز کامل همراه بود، نخستین شکست دوران حرفه‌ای خود را پذیرفت. 

مسابقه این دو بوکسور قدرتمند در حالی برگزار شد که در راندهای ابتدایی این رامیرز بود که بهتر از حریف خود ظاهر شده بود. با این حال هر چه مسابقه به راندهای پایانی خود نزدیک‌تر شد مشت‌زن اسکاتلندی توانست قدرت خود را به حریف دیکته کندد و در نهایت دستش به عنوان فرد پیروز بالا رود. 

AP Photo
مسابقه بوکس جاش تایلر و خوزه رامیرز در لاس وگاسAP Photo

تیلر در حال حاضر ششمین بوکسوری است که توانسته به هر چهار کمربند قهرمانی در مسابقات بوکس حرفه‌ای دست یابد. 

این مشت‌زن اسکاتلندی حالا کمربندهای IBF ، WBA ، WBO و WBC را در کارنامه خود دارد. تیلر پیش از دیدار با رامیرز، رجی پروگریس را شکست داده و توانسته بود کمربند WBA را دریافت کند. او همچنین با شکست ایوان رانچیک عنوان IBF را به کارنامه حرفه‌ای خود افزوده بود. 

به کانال تلگرام یورونیوز فارسی بپیوندید