قسمت جدید سریال «فرندز» با حضور لیدی گاگا و دیوید بکهام به زودی پخش می‌شود

بازیگران سریال تلویزیونی «فرندز»
بازیگران سریال تلویزیونی «فرندز»   -  Copyright  AP Photo
نگارش از یورونیوز فارسی

شماری از چهره‌های سرشناس دنیای موسیقی و ورزش از جمله جاستین بیبر، خواننده کانادایی، لیدی گاگا، خواننده آمریکایی و دیوید بکهام، ستاره پیشین فوتبال انگلستان در این قسمت از سریال «فرندز» حضور دارند.

قسمت جدید سریال پرطرفدار «فرندز» پس از گذشت ۱۷ سال از توقف ساخت آن روز ۲۷ مه (شش خرداد) بر روی پلتفورم «اچ بی او مکس» قرار خواهد گرفت.

شماری از چهره های سرشناس دنیای موسیقی و ورزش از جمله جاستین بیبر، خواننده کانادایی، لیدی گاگا، خواننده آمریکایی و دیوید بکهام، ستاره پیشین فوتبال انگلستان مهمان ویژه این قسمت از سریال «فرندز» خواهند بود. قسمت جدید این سریال پیش از این قرار بود ماه مه سال ۲۰۲۰ همزمان با آغاز به کار پلتفرم (سایت پخش اینترنتی) «اچ بی او مکس» پخش شود اما این امر به دلیل شیوع بیماری همه گیر «کووید ۱۹» به تعویق افتاد.

فیلمبرداری قسمت جدید این سریال ماه گذشته در شهر بربنک در ایالت کالیفرنیای آمریکا انجام شد. کلیپ تبلیغاتی قسمت جدید سریال «فرندز» که تنها ۳۰ ثانیه طول می کشد روز پنجشنبه پخش شد.

به کانال تلگرام یورونیوز فارسی بپیوندید

سریال تلویزیونی «فرندز» که بین سال های ۱۹۹۴ تا ۲۰۰۴ پخش می شد طرفداران زیادی داشت. ۲۳۶ قسمت قدیمی این سریال از ماه مه سال گذشته بر روی پلتفورم «اچ بی او مکس» قرار گرفته است.

پایگاه اینترنتی مجله «ورایتی» (Variety) گزارش داده است که هر کدام از شش بازیگر اصلی سریال «فرندز» برای فیلمبرداری قسمت جدید این سریال هر کدام دو میلیون و ۵۰۰ هزار دلار دستمزد دریافت خواهند کرد. آنها همچنین تهیه کنندگان اجرایی این قسمت از سریال نیز هستند.

جنیفر انیستون، متیو پری، کورتنی کاکس، لیزا کودرو، مت لوبلنک و دیوید شویمر در سریال «فرندز» نقش شش دوست جوان ساکن نیویورک را بازی می کردند.

مطالب مرتبط