Eventsمناسبت ها
Loader

Find Us

FlipboardInstagramLinkedinTelegram
Apple storeGoogle Play store
آگهی

گروه بی‌تی‌اس بار دیگر در کارزار «خودم را دوست دارم» با یونیسف همکاری می‌کند

اعضای گروه بی‌تی‌اس
اعضای گروه بی‌تی‌اس Copyright Jordan Strauss/Jordan Strauss/Invision/AP
Copyright Jordan Strauss/Jordan Strauss/Invision/AP
نگارش از یورونیوز فارسی
هم‌رسانی این مطلبنظرها
هم‌رسانی این مطلبClose Button

گروه کره‌ای بی‌تی‌اس در ویدئویی اعلام کرد که بار دیگر در کارزار «خودم را دوست دارم» با یونیسف همکاری می‌کند تا به پایان دادن خشونت، غفلت علیه کودکان و نوجوانان و ارتقای عزت نفس و رفاه آن‌ها کمک کند.

آگهی

گروه کره‌ای بی‌تی‌اس در ویدئویی اعلام کرد که بار دیگر در کارزار «خودم را دوست دارم» با یونیسف همکاری می‌کند تا به پایان دادن خشونت، غفلت علیه کودکان و نوجوانان و ارتقای اعتماد به نفس و رفاه آن‌ها کمک کند. این گروه در این پروژه به همراه بیگ‌هیت، شرکت حامی‌اش حضور خواهد داشت.

این گروه موسیقی معروف در سطح بین‌المللی از سال ۲۰۱۷ با یونیسف، صندوق کودکان ملل متحد همکاری کرده است.

گروه پسران بی‌تی‌اس به‌عنوان بخشی از همکاری جدید خود بیش از یک میلیون کمک به یونیسف اهدا می‌کند ضمن اینکه درآمد حاصل از فروش کالاهای کارزار «خودم را دوست دارم» و همچنین بخشی از سود حاصل از فروش آلبوم «عاشق خودت باش» به یونیسف تعلق می‌گیرد.

هنریتا فور، مدیر اجرایی یونیسف گفت: «کووید-۱۹ خسارت زیادی به زندگی و سلامت روحی ما به ویژه کودکان و جوانان وارد می‌کند.»

وی به گروه بی‌تی‌اس اشاره کرد و گفت که این گروه از طریق موسیقی و پیام‌های خود به هواداران جهانی خود گفته است که شما تنها نیستید. این دوره سختی برای همه ما است و با هم، با عشق و مهربانی از پس آن بر می‌آییم.

همانطور که همکاری ما با بی‌تی‌اس به مرحله جدیدی می‌رسد، با هم متعهد می‌شویم که یک جهان مهربانانه‌تر، ایمن‌تر و با ارتباط‌های بیشتر را بار دیگر تصور کنیم
هنریتا فور
مدیر اجرایی یونیسف

این مقام یونیسف افزود: «همانطور که همکاری ما با بی‌تی‌اس به مرحله جدیدی می‌رسد، با هم متعهد می‌شویم که یک جهان مهربانانه‌تر، ایمن‌تر و با ارتباط‌های بیشتر را بار دیگر تصور کنیم.»

گروه بی‌تی‌اس از سال ۲۰۱۷ توانسته بود در کارزار «خودم را دوست دارم» نزدیک سه میلیون دلار برای یونیسف جمع‌آوری کند.

گروه «بی‌تی‌اس» در سال ۲۰۱۳ کار حرفه‌ای خود را با تک آهنگی با عنوان «رویاپردازی دیگر کافی است» در سئول آغاز کرد گرچه شروع فعالیت آن‌ها در سال ۲۰۱۰ بوده است. شهرت اعضای این گروه از حدود چهار سال پیش از مرزهای کره جنوبی فراتر رفت.

در ماه اوت سال گذشته آهنگ انگلیسی این گروه با نام «دینامیت» منتشر شد. این تک آهنگ در رتبه نخست بیلبورد صد آهنگ برتر آمریکا قرار گرفت. بیلبورد صد آهنگ برتر جدولی است که میزان محبوبیت تک آهنگ‌ها را بررسی می‌کند. گروه بی‌تی‌اس سال گذشته توانست با این آهنگ نامزد جایزه گرمی نیز شود.

هم‌رسانی این مطلبنظرها

مطالب مرتبط

اعضای گروه «بی‌تی‌اس» در سازمان ملل درباره تغییرات آب و هوایی سخنرانی کردند

۱۶۸ نیمکت خالی یونیسف نشانه ۱۶۸ میلیون کودکی که به خاطر کرونا از مدرسه محروم شدند

یونیسف: از سال ۲۰۱۶ اندام جنسی ۳۰ میلیون زن و دختر در سراسر جهان مثله شده‌ است