Eventsمناسبت هاپادکست ها
Loader
Find Us
آگهی

دو مقام پلیس آمریکا: در نزدیکی محل انفجار نشویل بقایای انسانی کشف شد

محل انفجار در شهر نشویل در ایالت تنسی آمریکا
محل انفجار در شهر نشویل در ایالت تنسی آمریکا Copyright AP Photo
Copyright AP Photo
نگارش از یورونیوز فارسی
تاریخ انتشار به روز شده در
هم‌رسانی این مطلبنظرها
هم‌رسانی این مطلبClose Button

رئیس پلیس نشویل گفته است که ماموران پیش از وقوع انفجار گزارش‌هایی مبنی بر تیراندازی در محل حادثه دریافت کرده بودند.

آگهی

دو مقام پلیس نشویل در آمریکا می گویند که در نزدیکی محل انفجار روز جمعه در این شهر بقایای انسانی کشف شده است.

چگونگی ارتباط بقایای انسانی کشف شده با انفجار صبح روز کریسمس در نشویل مشخص نشده است. مقامات پلیس در این شهر ایالت تنسی هنوز نمی دانند که بقایای انسانی کشف شده متعلق به فردی است که قربانی این حادثه شده یا مسئول احتمالی آن بوده است. دو مقام پلیس نشویل در حالی به خبرگزاری آسوشیتدپرس از کشف بقایای انسانی در نزدیکی محل خودروی منفجرشده سخن گفته اند که این خبر به طور رسمی اعلام نشده است.

مقامات آمریکا بر این باور هستند که انفجار نشویل عمدی بوده است. رئیس پلیس نشویل گفته است که ماموران پیش از وقوع انفجار گزارش هایی مبنی بر تیراندازی در محل حادثه دریافت کرده بودند. پیش از انفجار از خودروی منفجرشده با بلندگو پیامی صوتی و هشدارآمیز مبنی بر وقوع انفجار ظرف ۱۵ دقیقه آینده پخش شده بود.

پلیس نشویل ساختمان های اطراف محل حادثه را تخلیه کرده است. گروهی از متخصصان خنثی سازی بمب نیز در محل حضور یافتند.

به کانال تلگرام یورونیوز فارسی بپیوندید

از سوی دیگر انفجار صبح جمعه در مرکز شهر نشویل به سیستم های ارتباطی و مخابراتی این شهر به شدت آسیب زده است. در همین راستا برخی پروازهای روز کریسمس در فرودگاه نشویل به دلیل اختلال در سیستم مخابراتی لغو شد. سامانه ارتباط اضطراری پلیس این شهر نیز به دنبال انفجار روی داده مختل شده است.

پلیس نشویل تاکنون در مورد هدف یا انگیزه احتمالی از انفجار خودروی پارک شده در مرکز این شهر اظهارنظر نکرده است. به دنبال این انفجار سه نفر به بیمارستان منتقل شدند هرچند حال هیچ کدام از آنها وخیم نیست.

مقامات پلیس نشویل هنوز نمی دانند که در لحظه انفجار خودرو کسی در داخل آن حضور داشته است یا خیر. پلیس فدرال آمریکا (اف بی آی) مسئولیت تحقیق در مورد این حادثه را برعهده گرفته است. سخنگوی کاخ سفید گفته که دونالد ترامپ، رئیس جمهوری آمریکا در جریان جزئیات حادثه قرار گرفته است.

اداره صلیب سرخ ایالت تنسی نیز اعلام کرد که با همکاری مقامات نشویل به دنبال تامین سرپناهی برای آسیب دیدگان از حادثه انفجار در این شهر است.

هم‌رسانی این مطلبنظرها

مطالب مرتبط

هکرهای منتسب به روسیه به وزارت امنیت داخلی آمریکا دستبرد زدند

جانسون به جای جکسون؛ ترامپ موقع مسخره کردن حواس‌پرتی بایدن دچار فراموشی شد

ترامپی که رمز بمب اتمی در اختیار داشت از مجوز حمل سلاح محروم می‌شود