Eventsمناسبت هاپادکست ها
Loader
Find Us
آگهی

کنفدراسیون فوتبال آسیا شکایت النصر را رد کرد؛ پرسپولیس فینالیست ماند

لیگ قهرمانان آسیا
لیگ قهرمانان آسیا Copyright وبسایت ای‌اف‌سی
Copyright وبسایت ای‌اف‌سی
نگارش از Euronews
تاریخ انتشار به روز شده در
هم‌رسانی این مطلبنظرها
هم‌رسانی این مطلبClose Button

النصر با این ادعا که پرسپولیس در آن دیدار از بازیکنان خارجی «غیرمجاز» استفاده کرده، خواستار تغییر نتیجه بازی به سود خود شده بود.

آگهی

کنفدراسیون فوتبال آسیا، ای‌اف‌سی شکایت باشگاه النصر عربستان سعودی برای تغییر نتیجه آخرین دیدار این تیم با پرسپولیس ایران را رد کرد.

بعد از آن که تیم پرسپولیس موفق شد با شکست النصر در روز ۱۲ مهر ماه به فینال لیگ قهرمانان آسیا راه یابد، باشگاه سعودی از نماینده فوتبال ایران به کنفدراسیون فوتبال آسیا شکایت کرد. این باشگاه با ادعای آن که پرسپولیس در آن دیدار از بازیکنان خارجی «غیرمجاز» استفاده کرده، خواستار تغییر نتیجه بازی به سود خود شده بود.

به فیسبوک یورونیوز فارسی بپیوندید

النصری‌ها در نامه خود به ای‌اف‌سی گفته بودند که جذب بازیکنان جدید در دوره محرومیت پرسپولیس در پی رأی فیفا در پرونده برانکو ایوانکوویچ صورت گرفته بود. کنفدراسیون روز سه شنبه از فدراسیون فوتبال ایران خواست تا مدارک و مستندات خود را برای دفاع از تیم پرسپولیس در برابر این شکایت ارسال کند. این کنفدراسیون در نهایت با بررسی کامل شواهد و مدارک موجود در پرونده، شکایت النصر را وارد ندانست و به این ترتیب حضور پرسپولیس در فینال لیگ قهرمانان ۲۰۲۰ آسیا دیگر قطعی شد.

سایت رسمی کنفدراسیون فوتبال آسیا صدور خبر صدور رأی به نفع پرسپولیس در روز جمعه ۱۸ مهر را تأیید کرده و نوشته است که این رأی قطعی خواهد بود.

دیدار فینال لیگ قهرمانان ۲۰۲۰ آسیا روز ۲۹ آذر برگزار می‌شود و پرسپولیس به عنوان فینالیست غرب آسیا در انتظار فینالیست شرق این قاره می‌ماند.

هم‌رسانی این مطلبنظرها

مطالب مرتبط

قرعه ‌کشی یک چهارم نهایی لیگ قهرمان آسیا؛ پرسپولیس ایران با پاختاکور ازبکستان بازی می‌کند

سرمربی الهلال پس از ثبت رکورد ۲۸ پیروزی متوالی: هنوز وقت جشن گرفتن نیست

فینال جام ملت‌های آسیا؛ عنابی‌ها در مقابل زیرک‌ها؛ قهرمان جدید آسیا قطر است یا اردن؟