Eventsمناسبت هاپادکست ها
Loader
ما را پیدا کنید
آگهی

دو رسانه‌ آلمانی: حال ناوالنی بهتر شده و می‌تواند حرف بزند

عکس آرشیوی از الکسی ناوالنی
عکس آرشیوی از الکسی ناوالنی Copyright Dmitri Lovetsky/Copyright 2019 The Associated Press. All rights reserved
Copyright Dmitri Lovetsky/Copyright 2019 The Associated Press. All rights reserved
نگارش از یورونیوز فارسی
تاریخ انتشار
هم‌رسانی این مطلبنظرها
هم‌رسانی این مطلبClose Button

اشپیگل و بلینگ‌کت، دو رسانه ای هستند که با استناد به گفته‌های منابع معتبر از بهبود چشمگیر آقای ناوالنی پس از هفته بستری ناشی از مسمومیت در بیمارستان خیریه برلین خبر دادند.

آگهی

دو رسانه آلمانی روز پنجشنبه ۱۰ سپتامبر گزارش کردند الکسی ناوالنی، منتقد سرشناس ولادیمیر پوتین پس از خروج از کمای مصنوعی، می‌تواند حرف بزند.

اشپیگل و بلینگ‌کت، دو رسانه ای هستند که با استناد به گفته‌های منابع معتبر از بهبود چشمگیر آقای ناوالنی پس از هفته بستری ناشی از مسمومیت در بیمارستان خیریه برلین خبر دادند.

منابع پزشکی در آلمان که پیش‌تر از روند بهبودی الکسی ناوالنی خبر داده بودند روز دوشنبه اعلام کردند که این چهره مخالف سرشناس دولت روسیه از کمای مصنوعی خارج شده است.

به گزارش اشپیگل، الکسی ناوالنی بار دیگر توانایی تکلم خود را بازیافته و به‌علاوه احتمالا می‌تواند خاطرات زمان سرگیجه و از هوش رفتنش در تاریخ ۲۰ اوت (حدود بیست روز پیش) را به یاد بیاورد.

همین گزارش تاکید می‌کند که با افزایش شمار ملاقات با این چهره اپوزیسیون روسیه در برلین، مراقبت‌های پلیسی برای حفاظت از جان وی دوچندان شده است.

پس از آنکه آلمان اعلام کرد الکسی ناوالنی با گاز اعصاب مشابه نوویچوک مسموم شده است، اروپا، سازمان ملل متحد و اخیرا ایالات متحده آمریکا خواستار مسئولیت پذیری روسیه در قبال این حمله شدند. دولت روسیه هرگونه داشتن هرگونه نقش یا آگاهی در این باره را تکذیب می‌کند.

به توییتر یورونیوز فارسی بپیوندید

هم‌رسانی این مطلبنظرها

مطالب مرتبط

ترور با عامل شیمیایی نوویچوک ساخت روسیه؛ قربانیان چگونه زنده می‌مانند؟

دستگاه «لجستیک پیچیده» با سوخت یونجه؛ چرا قاطرها در ارتش آلمان همچنان به انجام ماموریت مشغولند؟

آغاز اجرای مرحله دیگری از قانون آزادسازی؛ عرضه ماری‌جوانا در «باشگاه‌های شاهدانه» آلمان مجاز می‌شود